Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, mindig leszóljátok ha...

Lányok, mindig leszóljátok ha valaki megkérdezi hordtok e magassarkút, de buliban egész éjjel abban ugráltak, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 21:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az más-)
2016. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Buliba kötelező a magassarkú,mégsem mehetek tornacsukában.
2016. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
én buliba se veszek fel magassarkút, így is elég hosszúak a lábaim és jól nézek ki.
2016. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Miért szólnánk le? Nem értem...
2016. szept. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem tiszta a kérdésO.o
2016. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Pedig jo a kerdes!

Ez ugy van akinek magas a labda , hogy mi ferfiak szeretjuk az elegans szexi noket csak ritkan latjuk oket!

Es ha merunk javaslatot tenni arra hogy miert nem hordanak surubben magassarkut mert abban szexi es kecses a lab akkor rogton letromfolnak hogy legyel te abban meg kenyelmetlen....

De persze egy egesz ejszakas bulit vegigtancoljak reggelig benne annelkul hogy kenyelmetlen lenne..

2016. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6-os pontosan erre gondoltam,ahogy Te leírtad
2016. szept. 9. 13:21
 8/25 anonim ***** válasza:
Tudom En mi fiuk mire vagyunk csak sok az erthetetlen no kozottunk aki ertelmetlen valaszt adnak es azzal lezartnak tekintik a beszelgetest!
2016. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

nyilván nem azok írják, hogy hordjad te a magassarkút, akik egy egész estét végigtáncolnak benne...

ha valaki számon kéri rajtam, hogy miért nem hordok, akkor nyilván durván reagálok, mert hogy jön ahhoz bárki is, hogy számon kérje rajtam, hogy nem magassarkút hordok.

amúgy ja, van olyan magassarkú, ami kényelmes. az ilyen 5 centis sarkak. a férfiak pedig nyilván ennél jóval magasabbra gondolnak, amikor a magassarkút hajtogatják.

az pedig teljesen jogos, hogy minek szólsz bele, amikor még életedben nem volt rajtad magassarkú. egy igazi magassarkú nem kényelmes. a lábujjaidon kell egyensúlyoznod, a sarkad meg beleáll a lábadba.

én hordok durva magassarkút is, mert tetszik, nekem megéri a gyakorlás benne. de teljesen megértem azokat, akik nem akarnak megtanulni járni benne.

egyébként férfiaknál mindig a kényelem az első. akkor nőknek miért kell beszólni ugyanezért?

2016. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Valaki vagy hord magassarkút, vagy nem. Nyilván, aki buliban egész este végig ugrál magassarkúban, az hord, és szereti. Én buliba is tornacipőbe megyek, hosszú, vékony lábaim vannak, szerencsére így is jók. Amiatt, hogy pár férfinak az jön be, én nem fogom tönkretenni magam. Az hagyján, hogy kényelmetlen, gyakran véresre töri a lábat. De hosszú távon elég rendesen eldeformálja a lábujjakat meg a lábfejet, gerinc problémákat is okozhat. Meg a legtöbb nő amúgy is csak röhejesen bukdácsol benne.
2016. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!