Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek a bővebb vagy a szűkebb...

Nektek a bővebb vagy a szűkebb fazonú szoknyák tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

Ti melyiket hordjátok szívesebben?

Bővebb:

[link]

[link]

Szűkebb:

[link]

[link]


2016. szept. 9. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Bővebb.
2016. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A bővebbek közül, csak a skater szoknyákat szeretem, azok állnak jól. A passzosak viszont még jobban állnak, azokat is szeretem, csak ritkán hordom, mert tangát illik felvenni alá, és még akkor is látszik valamennyire a bugyi vonala...
2016. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

régebben csak bővebb fazonút hordtam, mostanában viszont inkább a szűk felé hajlok

amúgy ritkán hordok szoknyát

2016. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a szűkkel az a baj, hogy hajlamos felcsúszni és az nagyon idegesítő, de ha nem teljesen tapadós, akkor jó. mint pl a 2. képen lévő. de én szeretem a bővebbeket is egy szűk felsővel, de abból is inkább a 2. fazont, az 1. nagyon idétlenül néz ki.
2016. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, csak ne húzzátok fel hónaljig, úgy, mint az 1-es képen is.
2016. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 azt deréknak hívják, csak szólok.
2016. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én derekam nem a könyökömnél van. Amúgy is jó lenne most már eldönteni, hogy a "lábon hordott" ruhadaraboknak hol legyen a teteje, mert a tangától a nadrágon át az ilyen szoknyákig 40 centis szórás van.
2016. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert, miért kéne eldönteni? mindenkinek más tetszik/más a kényelmes/előnyös, így legalább változatos. amúgy a derék a törzs legvékonyabb pontja, itt is szokták mérni, nálam ez a köldök felett van, kb a könyökömnél, pedig nem vagyok torzszülött.
2016. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minda 2 fazont szeretem de a bővebbet jobban talán.
2016. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!