Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrág méret kell...

Milyen nadrág méret kell Bershkatól?

Figyelt kérdés
Eddigi farmereim mind 30-32-esek voltak (H&M, Newyorker stb) és a derekam 84cm. Egy bershka super skinny farmert szeretnék rendelni, de a legkisebb 34-es és ott másak a méretek? Nekem a 38-as jó lenne ha máshol kb 31-32-est hordok és 84cm a derék?

2016. szept. 11. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elmértél valamit.

Ha 84 cm-es a derekad (véletlenül nem csípőt akartál írni?) ,akkor a 30-32-es méret elég kicsi.

Az én Bershka ruhaméretem ugyanolyan,mint a többi boltban: 38.

2016. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

skinny farmermbol celszeru egyel kisebb meretet venni mert nyulni fog viseleskor ill. mosaskor.

Jartam mar igy h 36os meretu skinnyt vettem mivel akkora a meretem kb 1.5 eve hordom azt a nadragot de erzem magamon h kisse kinyult. nem veszesen de jobb egy merettel kisebbet venni.

2016. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!