Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steampunk stilusu eskuvo-...

Steampunk stilusu eskuvo- milyen ruhat vegyek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segitsegeteket kernem, mert bevallom, elakadtam.

Ferjem huga ferjhez megy. Az eskuvo stilusa : steampunk.

Sajnos ilyenkor jovok ra, hogy oregszem, 38 evesen nem igazan tudom,mit takar ez a stilus.

Gondolkodom, mit lehetne felvennem, nezegettem a neten is stilusokat.

Peldaul van egy korallszinu kicsit csipkeszeru konnyu muszlinruham, mell alatt megkothetos, olyan "Alice Csodaorszagban" stilusu, egy sotetkek denim farmerdzsekivel vagy sotetkek bordzsekivel (rovid) es egy sotetkek Martens bakanccsal elmegy ide ? Azert kerdezem, mert ezek a ruhaim alapbol mar megvannak, csak ezert meg nem szereznek be valamit anit aztan nem hordanek mert nem a stilusom. Koszonom mindenkinek aki segit nekem ebben :)



2016. szept. 11. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég ha valami viktoriánus korabeli ruhát sikerül szerezni
2016. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég ízléstelen muszlinruhához bakancs. Ehhez valamilyen selyemkabát és körömcipő illik. Főleg 38 évesen.
2016. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

En sem hordanam alapbol igy, mert altalaban visszafogottabban oltozkodom (foleg munka miatt, kosztum meg ilyenek) csak rakerestem a neten, es ott hasonlo oltozekek voltak a steampunk stilusban. A Martensemet csak farmerral hordtam eddig, vagy max nehezebb anyagbol levo szoknyaval (bar peldaul egyre gyakrabban latom a bakancs-csipkeruha parositast. Csipkeruham amugy nekem is van, de fekete, a bakancsom meg sotetkek. Illetve van egy himzett feher ruham is, de eskuvore nyilvan nem megyek feherben...

Viktorianus ruhat nem tudom honnan szerezzek be (nem Magyarorszagon elek...) de az a baj, hogy abszolut nem oltozom ilyen stilusban, igy csak az eskuvore nem biztos, hogy kiadnek tobb szaz eurot egy viktorianus ruhara... amit utana nem hordanek...

2016. szept. 11. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kell több száz euró, itt nézelődj: [link]
2016. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolso nagyon koszi koszi, ebbol mar talaltam egy parat amit meg akar fel is vennek amugy is... csak kar hogy pont fekete... az nagyon ciki egy eskuvore?

Viszont ami gond, hogy megneztem : ami ide hozzank a vilagvegere (EU tengerentuli teruleten elek) szallit, annal csak a postakoltseg 50 euro :( :( plusz a ruha...

2016. szept. 11. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben szerintem nem ciki a fekete ruha. És még nézelődj ott, ki lehet fogni párat postaköltség nélkül, vagy nagyon alacsony áron!

Utolsó voltam:)

2016. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok koszi szepen tenyleg!!! Cipokent viszont akkor nyilvan nem bakancsot veszek, egy korallszinu platformszandal a fekete ruhahoz es mondjuk egy korallszinu kendo a vallra, korall ovvel es kis korall vagy fekete zsebtaskaval OK lenne?
2016. szept. 12. 05:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs más, akkor oké,de ilyen színek nem szerepelnek a steampunk divatban. Ha van, akkor inkább fekete, ólmos, zöld, kék, óarany árnyalatokat viselj. De itt egy steampunk színskála: [link]

Megint utolsó :)

2016. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszi utolso :) tenyleg jo valaszokat adsz :)

Akkor lehet inkabb lemondok a feketerol, es maradok a kek/szurke arnyalatnal, azok ugyis azok a szinek amiket altalaban hordok :)

2016. szept. 12. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen és köszönöm:) Írj nyugodtan, hogyha kell még segítség:)
2016. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!