Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A törölközőt, hogy kell úgy...

A törölközőt, hogy kell úgy megkötni derékban, hogy ne bomoljon egyből szét?

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 02:46
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

Nem kell kötni. Úgy tekerd magadra, hogy behúzod a hasad, és a kívül eső (és természetesen egyben felső) sarka valahol a csípőcsontod és a köldököd közötti részen legyen. A törölközőnek ezt a szabad sarkát egyszerűen betűröd a törölköző és a bőröd közé. A hasad kiengeded és voilá :-D

Ha a csípődnél tűröd be, van egy kis mozgástere a lábadnak (kb., mint a sliccelt szoknya, vagy a teniszszoknya).

(Az nem árt, ha a törölköző 30-40 centiméterrel hosszabb, mint a derékbőséged, akkor van lehetőség rendesen betűrni, és lesz némi átfedés is a szélei közt; és az sem hátrány, ha egyben legalább 50-60 cm széles, akkor nem is villogtatsz meg mindenféle kilógó alkatrészeket :-DDD )

2016. szept. 14. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Istenem ez annyira cuki kérdés! *.* :D
2016. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es miért?:D
2016. szept. 14. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom. Nekem ez annyira alap és magától értetődő dolog. Sosem kérdeztem, de mindig tudtam hogyan kell megkötni.

Mindenesetre nekem aranyos és új ez a kérdés :D

2016. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát jó én eddig még sose használtam így csak most így kell:D
2016. szept. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!