Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen kötött pulcsik...

Hol lehet ilyen kötött pulcsikat venni Magyarországon? (képek)

Figyelt kérdés

Nagy szükségem lenne ilyen kötött pulcsikra, de egyszerűen sehol sem találok ilyesmit, pedig elég egyszerű, alap darabok sztem. Nagyon elszomorító a felhozatal számomra a divatboltokban. Ehhez hasonlókat hol tudnék még az ősszel beszerezni?

[link]

[link]

[link]



2016. szept. 16. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Húha...

Orsay? Terranova?

Meg nem plázás boltokban, hanem kisebb női ruha üzletekben kellene megnézni szerintem.

2016. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orsayban sem találtam ilyet, a másikban nem voltam. Az a baj hogy az ilyen kisebb boltokat nem ismerem, azért is tettem fel a kérdést, hátha valaki tud konkrét boltot ajánlani, ahova érdemes benézni.
2016. szept. 16. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Turkálóban sok ilyen van. Vagy a kisebb ruhaboltok, ahogy az előző is mondta.
2016. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
H&M webshopjaban lattam ilyeneket!:)
2016. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Háda
2016. szept. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A H&M-et már végignéztem és nem láttam ilyeneket. Vannak ott kötöttek, de nem ez a fazon, stílus vagy más baj van velük. Sajnos ott nekem a ruhák szabásával van általában gondom. Hádában és egyéb turkálókba én nem veszek ruhát, mert nem bírom más használt ruháit hordani. De köszi a tippeket majd még több kis boltban is körülnézek.
2016. szept. 17. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!