Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tissot classic dream karora...

Tissot classic dream karora velemeny? (Arany szij)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Meglattam ezt az orat, nagyon tetszik, a valasztasnal fo szempont volt, hogy minosegi es tartos legyen, ne egy divatmarka amit talan par ev mulva ki is dobhatok. Mi a velemenyetek a markarol, esetleg konkretan errol a tipusrol? Van sajat tapasztalatotok?



2016. szept. 17. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
20%
Hàt nem hiszem , hogy a Tissot annyira minőségi lenne .
2016. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Tissot a luxusórák legalsó kategóriájának tagja. Kb. olyan minőség, mint a szintén svájci Certina. Nekem van Tissot karórám, a közepes árkategóriából (200e), automata, és nagyon szeretem. Nyilván nem egy Tag Heuer, főleg nem Omega vagy egyéb presztizsóra, de igényes és minőségi.

Amit kinéztél, az egy női kvarc. Mivel női órákból kevés automata van, és azok is jellemzően a 200+ezres kategóriában, ezért azt mondom, jó választás, amit írtál.

2016. szept. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Tissot órák a svájci órák legalját képviselik, a szerkezetükbe nagy részben használnak fel műanyagot, ha mindenképp automata órát szeretnél, akkor válasz Seiko búvár órát, azokban lévő szerkezet sokkal jobb mint az amit a Tissot használ, vagy válasz ízléses ismert Japán kvarc óra gyártó órái közül,pl: Seiko, Citizen, Casio, időt álló és pontos fém szerkezettel szerelt svájci órát 100 ezrekért veszel, bár Tissot órát is veszel, de azok nem luxus órák.
2019. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!