Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ázsia center vagy a József...

Ázsia center vagy a József Városi piac az olcsóbb? a piacon vannak márkás ruhák, cipők? Pl. Bershka, zara kb hol mennyibe kerül egy jó farmer?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Miért akarsz márkás felsőt venni ha nincs rá pénzed?Hogy utána azt mond,hogy hű mennyiért vetted..?Ne haragudj de nem szeretem az ilyet..:Smikor a piacon keresik az amugy több tízezer ftos felsőket mert a márka az divat...
2010. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Bocsi,de Bershkát meg Zarát nem fogsz találni ilyen gagyi helyeken.

Fogadd el,hogy nincs rá pénzed és kész. Meg azokat a ruhákat viselni tudni kell..

2010. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azért ennyire nemkéne leszólni.

az is lehet hogy csak olcsóbban szeretné a cuccokat mint az üzletekben.de hát ki nem?:)

2010. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pffff.. Tudni kell viselni? Ki mondta h nemtudom?...énmeg az ijeneket birom;-)
2010. ápr. 24. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

és te azt honnan tudod h nem tudja viselni az "olyan" ruhákat??? Lehet h valaki nincs annyira elengedve pénzzel és nem tud megvenni márkás cuccokat amik tetszenek neki, attól még megpróbálhat olcsóbban hozzájutni nemdebár?!

(én is ebben a cipőben járok) És egyébkéntis...ismered te őt egyáltalán?? beképzelt p*csa :@

sry az OFF ért

2010. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ennyi ;-)
2010. ápr. 24. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Például abból is gondolom,hogy nem tudja viselni,mert ilyen idióta kérdést tett fel.

Nem vagyok beképzelt pics@ csak írtam,hogy ilyenre ne számítson és lehet,hogy leszóltam,de én se szeretem az ilyeneket...az első válaszoló is jól írta, így van!

2010. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Ja meg 10.000 ft egy jó farmer mellesleg csak,hogy tudd,ha még nem jártál ott.
2010. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!