Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van rám méret, vagy eggyáltalá...

Van rám méret, vagy eggyáltalán hordhatok? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!Én egy 12,5 éves làny vagyok!Azt szeretném megtudni tőletetek hogy hordhatok-e melltartót?

A méreteim:Mell alatt:70


Mell fölött:79



#lány #melltartó #hordhatok-e
2016. szept. 22. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Már simán hordhatsz AA-A melltartót.

Kicsi méreteket sokkal könnyebb beszerezni,mint nagyokat, bár a körméret kicsit nehezebb, hiszen a legtöbb nőnek 75-80 a körmérete.

Én 17 éves vagyok 70/F mellmétettel (sajnos nem vicc), így én kb. 50 boltból egyet találok ahol sikerül megfelelő méretet szereznem.

2016. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors vàlaszt!És nem fognak ki nevetni az osztàlytàrsaim amiatt mert hordok melltartót?Azért mert ha meglàtnak egy olyan lànyt akinek hasonló mellméretei vannak kb. Mint nekem egyből elkezdik hogy :minek neki melltartó még??És kiröhögik



Illetve anyunak mit mondjak hogy jöjjön elvelem vásàrolni melltartót?

2016. szept. 22. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
70A szerintem jó lesz rád.
2016. szept. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!!De hogy kérdezzem meg anyut?😕😕😣😣
2016. szept. 22. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Már számítasz olyan nagylánynak, hogy bátran mondhatod anyukádnak: "Melltartóra van szükségem."

Én 10 évesen kaptam az elsőt mert akkor már SOS szükségem volt rá, mivel elég hamar megértem.

2016. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki vàlaszolt!Már elment dolgozni reggel ér haza de akkor alszik ugyhogy holnap suli utàn megkérdezzem tőle?De hogyan?😢
2016. szept. 22. 17:41
 7/10 BulmaSwan ***** válasza:
Hordhatsz már. Nem kell merevítőset venni szerintem. Kiröhögni emiatt biztos nem fognak a társaid. Anyukádnak meg simán megmondhatod, hogy szeretnél egy melltartót venni. Nincs ebbe semmi szégyellni való.
2016. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy soft bra-t. azok között is vannak nagyon szépek pl a h&m tele van vele. szerintem óriási nagy hülyeség, hogy mindenki merevítős, push-upos melltartókat hord már kiskorától fogva. régen énis azt hordtam, mert befolyásoltak a többiek, de hidd el, nem olyan jó érzés melltartóban lenni.
2016. szept. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De hogyan kérdezzem meg anyut?
2016. szept. 23. 18:06
 10/10 anonim ***** válasza:
erre most mit válaszoljunk? állj elé és kérdezd meg tesa
2016. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!