Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha szeretem és hordom is...

Gáz ha szeretem és hordom is a holdjáró cipőt?

Figyelt kérdés

Gondolom ma már valaki csak fikázza azokat a cipőtrendeket, amik már évekkel ezelőtt lecsengtek, de nekem nagyon megtetszettek a régi holdjárókra emlékeztető átlagnál magasabb platform cipők.

Egyébként mivel alapból kicsi lábam van, még jól is áll rajta egy kicsit robosztusabb cipő.

Persze nem feltétlenül a teletalpú fazonokra gondolok.

Szeretem a szép, nőies cipőket, persze eszem ágában sincs úgy kinézni, mint egy prosti.

Szerintetek elviselhető?

Egyébként alapvetően divat szerint próbálok öltözködni (persze ami nem tetszik,nem veszem fel). Cipőben is ilyet hordok, csak kicsit magasabbat, mint a többiek, hiszen egyébként sem mondanám magam magasnak.



2016. szept. 22. 15:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Pl. a Demonia márkára gondolok.

Tudom, hogy egyeseknek inkább a szegecses goth cipők ugranak be a nevéről, de van egy pár olyan platform cipőjük, amit én is szívesen hordanék.

2016. szept. 22. 15:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, és jól tudod kombinálni a ruháiddal/kiegészítőiddel, akkor szerintem hordd nyugodtan. Akik szerint gáz, azok ne hordják, de ha neked tetszik, akkor komolyan, miért ne? Legalább érdekes és változatos, szerintem kifejezetten frissítőek azok az emberek, akik felvállalják az ízlésüket és stílusukat. Arra meg ne alapozz, ki mit szól be rá, aki kötekedni akar az úgyis kötekedni fog.
2016. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem gáz, én is szeretem a flatformos cipőket:D
2016. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket. Van creepersem és flatform vászoncipőm is, meg a magas talpú bakancsok is tetszenek. Demoniából is van jó pár, amit felvennék, csak sajna nekem ahhoz még gazdagodnom kell. :D
2016. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ratyi, soha nem vennék fel és szerintem gáz is.

23-N

2016. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!