Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy lánynál gáz, ha több...

Egy lánynál gáz, ha több napig ugyanazt a ruhát hordja? Ti hogy szoktátok, lányok? Naponta cserélitek?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok, hogy egy héten keresztül, de mondjuk 2 naponta cserélni kínos? Főleg a felsőre gondolok, de ha már itt tartunk, bármilyen ruhaneműről lehet szó. (leszámítva az alsóneműt és a zoknit, az egyértelmű)

2016. szept. 22. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem gáz.

Én a fermert nem cserélem, azt simán hordom több napig, de a fölsőt igen.

2016. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem felsőnél ami közvetlenül érintkezik a bőröddel kicsit necces, mert beleizzadsz, még akkor is ha nem büdös. Én azt minden este a szennyesbe teszem, csak a nadrágot, szoknyát szoktam felvenni többször.
2016. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek. :) Ez a dolog akkor is él, ha csak rövid időről van szó? (például csütörtökönként csak 19:50-től 20:10-ig van órám, tehát csak erre a rövid időre veszem fel az iskolai ruhát)
2016. szept. 22. 16:55
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Ha közben kimosod, nem az. De ,hogy őszinte legyek simán felveszek egy pólót kétszer egymás után, rövidebb időkre úgy, hogy nem volt kimosva, szóval szerintem egy tanítási óra simán belefér, én is csinálom. :D
2016. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :)
2016. szept. 22. 16:59
 6/15 BulmaSwan ***** válasza:
77%
Egymást követő nap nem szoktam ugyanazt a pólót hordani. Max. akkor ha nem otthon vagyok és nincs más. De én pólót nem szoktam mindennap szennyesbe rakni. Attól függ, hogy beleizzadtam-e. (Nem vagyok egy túlságosan izzadós fajta) Ha nem, akkor simán elrakom a szekrénybe és felveszem még máskor is. Gatyánál szerintem sem gáz ha egymás utáni napon hordod.
2016. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
én mindent megszagolgatok, és az alapján döntöm el, hogy szennyes legyen-e vagy nem, mert utálok mosni. az nem érdekel, ha nincs friss öblítőillata, csak ha kifejezetten rossz szaga van, akkor mosok ki valamit. szoknyát, nadrágot, pulcsit többször is felveszek, pólóból is van néha amit többször. bugyit, zoknit, harisnyát cserélek csak minden nap.
2016. szept. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Miert csak lanynal gaz??

Egy fiunal megszokott az igenytelenseg, de lanyok azok egy kulon faj?

2016. szept. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6 és #7, köszönöm nektek is. :)


#8, nincs szükség erre az álszent beszédre, te is tudod, hogy gyakori esetnek számít az, hogy ha egy lány kicsivel is kevesebbet ad magára, mint az átlag, nagyon gyorsan a kiközösítés áldozatává válik, főleg iskolai keretek között, ahol minden a népszerűség-népszerűtlenség mérlegére épül rá. Ha nem így lenne, akkor például a lányok nem foglalkoznának azzal, hogy szőrtelenítsék a lábukat. De biztosan te is tudod, hogy ha egy lány szőrösen bemegy az iskolába, rögtön kérdezgetni kezdik ritkán és jobb esetben, máskülönben meg kiröhögik a háta mögött és kiközösítik. Egy fiúnál nincs ilyen gond.


Mellesleg a kérdés egyáltalán nem az igénytelenség kategóriára kérdez rá, és ha megnézed a válaszokat, nem is került ez szóba sehol sem. Egy egyszerű női szokásra kérdeztem rá, és ezt rajtad kívül mindenki meg is értette. Szélsőségesnek tűnhet a válaszolom, de úgy érzem, hogy még ha túl is általánosítottam a dolgot, azt sem lehet állítani, hogy ez a dolog nem így van.

2016. szept. 23. 14:08
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem alszent ,kedves kerdezo!

Hanem egy rossz sztereotipia!

Es igen ezzel a fiukra vet rossz fenyt!

Ugy hogy ezt szemelyesen kerem ki Magamnak!

2016. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!