Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány mindig leggingset hord?

Figyelt kérdés

Annyira megszerettem őket, hogy már nem is hordok farmert vagy más nadrágot. Hozzáteszem, jól áll, nem átlátszó stb. Változatosan (nem minden nap ugyan az a fekete van rajtam), igényesen viselem, szerintem legalábbis.

Arra lennék kíváncsi, hogy nem fura? Vagy mi a véleményetek? Egyáltalán feltűnik ez a dolog? Pl. ha minden nap találkoztok velem


2016. szept. 26. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Jó időbe nem ciki folyton hordani, csak ha ugyanazt hordod folyton. Én is leggingset hordok gyakrabban, mint nadrágot, még télen is inkább bélelt leggingset hordok, jobban szeretem a formanacikat, van több féle,nem csak bőr, hanem farmer hatású is stb, nem egyet hordok, ja és nem átlátszókat.
2016. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Ha jól áll rajtad és nem ugyanaz van rajtad akkor ezen felesleges problémázni :D mellesleg egy lányon azért nagyon szexin mutat
2016. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem azzal van a gondom, hogy valaki leggingset hord, hanem azzal, ahogy hordja. Ez tulajdonképpen egy vastagabb harisnya/cicanadrág, tehát nem helyettesíti a nadrágot kellőképpen. Mindig megfelelő hosszúságú felsővel, kabáttal kell hordani, tehát szabály, hogy a popsi aljáig érjen a felsőruházat, mert amúgy olyan, mintha harisnyában sétálnál az utcán és elfelejtettél volna szoknyát venni.

Azok a darabok pl. amikre már hátul zsebet is varrtak persze kivétel, az már inkább nadrág, vagy divatos szóval már tregging, ilyesmi pl. [link]

de annál visszataszítóbb nincs, amikor megy előtted egy vékonyabb leggingsben egy nő és átlátszik a bugyija, kb. mint aki tényleg elfelejtett felöltözni.

2016. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Az hogy igenytelen es nem tolerans masokkal szemben!

Ahogy elottem is irtak az egy vastag harisnya labfej nelkul, tehat a domborulatokat megmutatja megha nem is atlatszo es szerintem senki sem kivancsi a fenekedre ahogy bevag meg a tevepatadra!!

2016. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha formás a feneked, akkor irtó szexi.
2016. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem csak a leggings adja ki a formát, ennyi felfogással farmert vagy mackó nadrágot se hordjon senki, főleg a férfiak, mert gyakran kiadja a popsiformát.
2016. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez tényleg a leggings vastagságán múlik. A sztreccsfarmer is csinál tevepatát és kiadja a fenék formáját, sőt a bugyi vonala is ugyanúgy átlátszik rajta. De vékony anyagú nyári ruhánál is láttam már ilyet. Sőt, a póló alatt is látszik a melltartó vonala, akkor hordjunk egész nyáron pulcsit?
2016. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha fenék alá érő felsőkkel van hordva, és TÉNYLEG nem látszik át hátul sem (nemcsak te azt hiszed), akkor oké. Egyéb esetben meg igénytelen, közönséges, és azt az érzetet kelti, hogy lusta és túl kényelmes vagy. Hacsak nem olyan trükkös a leggings, hogy baromi élethűen imitálja egy normális nadrág anyagának textúráját (3d-ben is, nemcsak kinézetre), van rajta esetleg rendes zseb (nemcsak vmi rávarrt zseb alakú hülyeség)...
2016. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs ezzel.A párom is szinte csak ezt hordja(a szoknyát nem szereti,szülés után maradt egy kis poci ezért egybe ruha kilőve)ő azért szereti mert kényelmes én meg azért mert nekem tetszik.Persze ő is hosszított felsőkkel hordja.
2016. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!