Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit takar a stréber stílus?...

Mit takar a stréber stílus? Az ilyen fiúk hogyan öltözködnek? Lányok mit gondolnak róla?

Figyelt kérdés

Egyre többször olvasom ezt az interneten, de elég furcsának tűnik. Nem tudom pontosan, mit takar.

17/f


2010. ápr. 24. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

stréber: minden áron érvényesülni akaró, törtető személy

mindig könyv van a kezében, nem sokat viccelődik, az összes dolgozata 5-ös, nem jár haverokkal sehova, még hétvégén sem, az internetet csak is tanulásra használja, szelíden, visszahúzódóan öltözködik, főként fekete-szürke-barna-sötétkék kombinálásával, rövidre van vágva a haja, amit nem zseléz, nem formálja, csak ahogy ébred, átfésüli és kész, nem érdekli a kinézete, csak a tudományok érdeklik, csak azokról tud beszélgetni úgy, hogy ő is élvezze, különösebben nem lehet észrevenni a személyt, sosem hívja fel magára a figyelmet

15/L

2010. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ezek szerint lexikálisan túlképzett személy?

lehet hogy intelligens :P

2010. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első választ, alakul a kép. Elsősorban az öltözködési stílus érdekel, és az, hogy a lányok hogyan viszonyulnak hozzá.
2010. ápr. 24. 11:38
 4/12 anonim ***** válasza:

múlt héten pont ilyet kérdeztem én is.


akkor azt válaszolták rá hogy a stréberek kárómintás v-nyakú pulóvert hordanak... (pl. Ralph Lauren)

2010. ápr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
amúgy mi a baj velük? mármint most nem esett róla szó, de probléma valakinek, ha stréberek? :D
2010. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet velük a "modern világról" beszélgetni.. bár a "mai fiatalok" már arra is azt mondják h stréber aki esetleg tanul vagy ha tud vmit,vagy 5-ös dolit ír...szal..
2010. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
89%

Ja ez igaz..

a strébereket énsem birom, de vannak olyan osztálytársaim akik állandóan azzal szivatnak hogy stréber vagyok, mert tanulok és 4-5-ös dogáim vannak.. Szerintem csak irigyek. Az öltözködésemben egyáltalán nem vagyok stréberminta :S

2010. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az utolsó válaszolóhoz (tapasztalat)
2010. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Első hozzászóló vagyok! Én úgy gondolom, hogy a stréberek sokkal felnőttebben, érettebben viselkednek, mint a többi (mai elfajzott ember, beleértve a plázacicákat és a metroszexuális fiúkat...stb.). Nem azt mondom, hogy én nem tartozom közéjük, mert én az vagyok, aki szeret tanulni, de kívűlről azt hiszik, hogy plázacica vagyok, pedig nem is. :) Mindegy. A lényeg, hogy egy stréber sokkal tisztelettudóbb, jobb magatartású és megbízhatóbb személyként dominál az én szemszögemben. :)

Az öltözködésről nem igazán tudok többet mondani.

2010. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen! Sokkal kifinomultabbak, és szerintem elítélik (még ha nem is mondják) az idióta, tudatlan, fa poénokat elsütő embereket...

Öltözködés az miért fontos? van olyan osztálytársam aki nem jó tanuló, és 3 pólója van 2 gatyája ennek ellenére nem panaszkodik. Nagyon normális, kedves személyiség. Tehát külsőre ítélni azért előítéletes...

2010. ápr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!