Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Calvin Klein boxer fiún?

Lányok! Calvin Klein boxer fiún?

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 28. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jo pasi, mindegy milyen van rajta, ha csunya, akkor meg aggathat magara barmilyen draga markat, meg csunya marad. Nekem speciel ez a kis nyikhaj nem jon be egyaltalan.
2016. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ylyria ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint nem esztétikai okokból nem tetszik. Úgy gondolom, hogy aki 10.000-et költ egy alsógatyára az vagy hülye vagy gazdag és beképzelt vagy esetleg megfelelési kényszeres. Eggyik sem jön be.

17/l

2016. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Párom szinte csak CK-t hord. Van több hasonló kategóriájú is neki, de nincs olyan jó, mint a CK. Nekem nagyon tetszik. Szerintem kiábrándító egy jó pasin a kinyúlt, kopott alsónadrág. Szóval nekem bejön a CK, páromnak pedig ez a legkényelmesebb.

És sok-sok mosás után is ugyanolyan szép marad, tehát a minősége is megfelelő.

29/N

2016. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ez a boxer, de nem a márkája, hanem a típusa miatt. Ha nem Calvin Klein, hanem valami márkátlanabb, de ilyesmi szabású, az is nagyon vonzó esztétikailag.
2016. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a jó pasikon nagyon jól áll a calvin klein :) justin bieberen is

nekem volt pár focista pasim, ők hordtak calvin klein boxert, ez nagy divat köztük

2016. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még mondják, hogy a nők mennyit költenek fehérneműre :D
2016. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább az fontos, ami benne van. A márka nem érdekel, de ne nem nézzen ki rosszul.
2017. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!