Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a baseball...

Mi a véleményetek a baseball sapkáról?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhatom már gyerekkorom óta, soha a büdös életben nem tudnám felvenni, főleg nő létemre, férfiakon jobban elviselem, de csak elviselem, de közben rajtuk is undorítónak tartom. Annyira visszataszító számomra, de akkor inkább férfi hordja mint nő ha nagyon muszáj, de legjobb, ha senki sem veszi fel.

2016. szept. 29. 20:56
 1/6 anonim válasza:
Nem a snapbackre gondolsz?
2016. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Én szeretem a baseball sapkát,de csak mert maga a baseball is tetszik
2016. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, arra is, meg fullcap is mehet ebbe a kategóriába, meg baseball sapka. Mindegyik undorító
2016. szept. 29. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem elégedett vagy, hogy ezt kiadhadtad magadból.

Szerintem nincs vele semmi baj. Van hogy jól is néz ki.

2016. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%

A probléma az, hogy olyan helyen is viselik, ahol nem kéne. Pl beltéren minek van folyamatosan a fejükhöz szegezve?

Ezekbe a lovaglósapkákba (snapback) meg, mindegy hol hordják, úgy néznek ki, mint egy dinnyefejű.

2016. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi az hogy undorító? H*lye vagy b*zdmeg ?
2017. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!