Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, farmerban vagy másmilyen...

Fiúk, farmerban vagy másmilyen nadrágban kell többször igazítani a fa**otok?

Figyelt kérdés
Én észrevettem sok fiún,hogy állandóan a p*csüket igazgatják.Mostanában és régebben is mindig figyeltem melyik fiú/férfi nyúldos oda,és próbáltam tanulmányozni,hogy a kényelmetlenebb gatyában vagy a kényelmesebb gatyában kell-e helyre tenni.Nálatok hogy van?
2016. szept. 30. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A szuicid hajlam után az élet nagy kérdései...
2016. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pontosan :D
2016. szept. 30. 15:26
 3/13 anonim ***** válasza:
nálam már volt h mindkettőben igazítani kellett lefelé, mert én úgy szeretem állítani
2016. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Èlmény lehet
2016. szept. 30. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyikben sem kell, ha elég jól szimmetrikusan helyezed el. Tehát középen, ha kell (szűkebb gatya, fürdőgatya), kissé hátrafele hajlítva az alsó felével. A természetes helyzetében kell lennie, az pedig többnyire az, hogy engedelmeskedve a gravitációnak lefelé lóg.

Fel nem foghatom, hogy lehet úgy elviselni a nagyon szűk gatyákban (pl futó- vagy biciklisgatya), hogy teljesen oldalra, sőt felfelé irányzékolva rögzítik.

2016. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én felfelé állítva szeretem, bármilyen nadrágban. Eleve így kényelmes nekem, és ha éppen felágaskodik, akkor sem kell nagyon igazgatnom, mert van helye, nem kell egy lefelé konyuló pózból helyreigazítani, szóval kényelmesen utat tör magának. :) Amúgy nagyon szeretem a nagyon szűk full feszülős super-skinny farmerokat, és biciklis- és futónadrágokat is. Nekem ezek kényelmesek, szeretem az érzést hogy mindenhol rám tapadnak ezek a gatyák deréktól bokáig. :)
2016. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Èn az olyan gatyáktól hányingert kapok :D Kösz az értelmes választ xd
2016. szept. 30. 23:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Fiú létemre én sem tudom, hogy miért kell állandóan matatni. Nekem nem szokásom, reggel boxer fel, beállítom felfelé enyhén balra (jobbra nem szeretem állítani), farmer fel és kész. Nem vakarom, igazgatom, moncsolom, matatom, undorító dolog.
2016. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De miért felfele állítgatjátok, mikor szabadon lefele lenne? Ez így mindenképpen egy olyan pozíció, amiben kicsit feszül, nyomódik, ezért kevésbé kényelmes.
2016. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem így kényelmes
2016. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!