Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hol, milyen...

Szerintetek hol, milyen üzletben találhatok egy sima fekete, testhezálló, pamut ruhát?

Figyelt kérdés
Mindenképpen egy ilyen ruhára lenne szükségem, de a lehető legegyszerűbbre. Térd felé érő, semmi minta, semmi dísz (kövecske, gyöngy stb.) és fontos, hogy pántos legyen (lehetőleg nem spagettipántos, hanem annál azért vastagabb). Viszont nem tudom, hogy hol milyen üzletben lenne érdemes megnéznem.
2016. szept. 30. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Képet most pont nem találtam, de gondolom mindenki el tudja képzelni, hogy mire gondolok. Egy olyan ruha kellene, ami kb. úgy néz ki mint egy hosszú trikó.
2016. szept. 30. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet legutóbb a New Yorkerben láttam. Nem tudom van-e még.
2016. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a H&M webshopban, ott mindig vannak ilyen egyszerűek.
2016. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nyáron talán a h und m- ben is láttam . Esetleg a Berschkában. Ott is szoktak pamut bodycon ruhák lenni.
2016. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A new yorkerben keresgélj, nekem onnan van egy fekete koktélruha, mondjuk nem teljesen sima, mert vannak benne ilyen barázdák, de az csak közelről látszik. 4200 ft volt
2016. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Meg fogom nézni :)
2016. okt. 1. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!