Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete ruhához milyen harisnyá...

Fekete ruhához milyen harisnyát vegyek fel randira?

Figyelt kérdés
Elegáns helyre megyünk és a ruha fényes egyszínű fekete fekete bokacsizma, a harisnya van fekete fényes enyhén áttetsző, van sötétzöld fényes,30-50 DEN, és sötétkék fehér pöttyös.(ez a legvékonyabb)és még van egy világos bézsesfehér. a másik meg sötétbarna de az kiesett mert öregasszonyos szerintem. véleményeket várok.melyiket válasszam?Köszi :)

#ruha #harisnya #kifinomult #randi.elegáns
2016. okt. 4. 18:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi mindenki mivel a táskám fekete lesz arany díszekkel és

hosszú csizma lesz rajtam szóval nem nagyon fog látszani a harisnya. Egyébként feketére voksoltam ami vadiúj és szép.az a legjobb minőség.

a többi olyan elmegy kategória. újat meg most nem veszek másra kell a pénz.


A link amit mutattál szép tetszik a szürke is legközelebb olyanra ruházok be.a testszínű valahogy nekem mindig az idősebb korosztály jut eszembe ilyen 40 felett tudnám elképzelni.meg szerintem feketét még bordóval is felvennék vagy sötétzölddel. :)

2016. okt. 9. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!