Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyenhez milyen melltartót...

Egy ilyenhez milyen melltartót vehetnék fel?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom belinkelni, mert webshopban nem találtam. Egy térd fölöttig érő ruháról van szó, ami felülről trikó szabású, tehát ujjatlan és vastag vállpántos. Mellnél viszont két oldalt elég mélyen vágott, így akármilyen melltartóval veszem fel, nagyon kilátszik. Melltartó nélkül viszont szerintem túl merész, kényelmetlenül érezném magam. Szerintetek milyen melltartó a megoldás egy ilyen rucihoz?

2016. okt. 4. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy ilyesmit tudnék elképzelni:

[link]

Vagy azt a sima szilikont, de nem tudom, hogy ez mennyire tart vagy marad a helyén:

[link]

2016. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bandeau topot szoktak alá venni


[link]


vagy olyan melltartót, ami nem baj, ha látszik, vannak pl. olyanok, amiknek az a része direkt szegecses, flitteres stb. Bár itthon nem nagyon van választék.

2016. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!