Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki aki rendelt mar az...

Valaki aki rendelt mar az aliexpressrol?

Figyelt kérdés
muszempilla, ruzs, alapozo, szempillaspiral meg ilyenek rossz minoseguek? mennyit kellett ra varni? meg a ruhak.. az igaz hogy erdemes nagyobbat rendelni beloluk? aki tudja legyszives !:)
2016. okt. 5. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Sminket nem rendelnek onnan ,de ez en vagyok.Szoval azt passzolom.Kis kiegeszitoket (fulbevalo ,hajcsat ,sal) rendeltem azokat nagyon megeri mert szo szerint par forintert adjak es olyan amit bizsuboltokban kapsz (csak kb 100x annyiert).Ruhak...hat en azzal nagyon bebuktam ,meg jo hogy kezdesnek csak 3 dbt rendeltem de egy rakas ... az egesz.A szabasa ,az anyaga ,nadragot ugy kaptam meg hogy nem volt rajta lyuk a gombnak ,se gomb...Polo csupa muszal ,olyan egyszet kimosod es csupa bolyhos anyag.A szabasa katasztrofa (nadrag oldalan levo varrasa ugy el volt csuszva ,hogy a labszaranal mar kozepen volt).Szoval en nem ajanlom.Biztos van ellenpelda is de zsakbamacska.
2016. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!