Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fog tágulni a Martens bakancso...

Fog tágulni a Martens bakancsom ezen a részen?

Figyelt kérdés

Vettem egy 8 lyukas 1460-as matt bőr Dr.Martens bakancsot. Tudtam, hogy eleinte mire számítsak a betörés terén ezért a boltban felpróbálás során nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget annak, hogy hol nyom. (akkor annyi időre amúgy sem tűnt vészesnek)


Eddig hordtam két napot és azon a részen ahol a nyelv kezdetének a varrása van eléggé vágja a lábam. A boltban azt mondták, hogy az orr kivételével akárhol nyom az majd tágulni fog. Nos nekem minden más helyen kényelmes kivéve az az egy.

Van esélyem arra hogy ez idővel bejáratódjon, betörjön vagy azon a ponton ez felejtős? Mert, ha nem akkor inkább nem szenvedek tovább vele.


Itt van egy kép amin felülről látszik az a része:

[link]



2016. okt. 6. 15:19
 1/2 Iameagle válasza:
Szerintem szenvedj, mert k&rva draga volt
2018. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ott a varrásnál nekem is volt bajom vele új korában, lógott egy kis bőrdarab és nyomta a lábam. Visszahajtottam hogy jól álljon és leukoplasttal odaragasztottam, 2,5 éve így már jó.
2018. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!