Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aki ilyen hidegben is saruban,...

Aki ilyen hidegben is saruban, mezítláb megy el reggel, arról ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy lányt így láttam reggel. Felül persze dzseki volt rajta. A lábán meg saru, mezítláb.

Ez mennyire normális szerintetek?



2016. okt. 7. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolok semmit,az ő dolga,senkinek sem árt vele. Ha neki jó úgy,akkor nekem is.
2016. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Bolond...

Felfazik, a hulyesege miatt , aztan ul az orvosnal es foglalja a helyett az elol aki onhibajan kivul menne oda!

2016. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
beteg
2016. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
ha neki így tetszik..
2016. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Anno nem voltam fázós és egy poló max pulcsiba jártam, de a lábam zárt cipőbe volt><

Tegnap én is láttam egyik irodai dolgozó kolegina fel volt öltözve de lábbelije... Csoda hogy nem fagyott le XD

23-N

2016. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Én ma reggel láttam egy csajt, kabát, hosszú farmer és PAPUCS. Hát nem tudom, én tornacipőben voltam + zokniban, de fázott a lábam. Fura volt a dolog, de igazából semmi különöset nem gondoltam.
2016. okt. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ostoba.

Még az egy verzióval lightosabb verzió is hülyeség, amikor cipő+az a nyomorék titokzokni, utána 10 centi szünet a bokánál, aztán jön a szűk hosszúnaci alja.

Nyáron mindenkit lehurrognak, hogy ők hőgutát kapnak zokniban, vagy cipőben, gondolom most is melegük van, mint állat, azért vannak hosszú nadrágban, kabátban mellette...

2016. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Azt,hogy szegény. Volt ilyen osztálytársam meg mindenki aki ilyen időben így járt, nem volt pénzük cipőre.
2016. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Előző

De dzsekire volt...

2016. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

Semmit.

Mi a problémád ezzel? Nem a te dolgod.

2016. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!