Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap vettem egy Jordan...

Tegnap vettem egy Jordan Eclipse szövetből készült cipőt, illetve hozzá egy salamander impregnáló sprayt. Már az első használat előtt fújjam be? Ill. mivel tisztítsam a későbbiek folyamán?

Figyelt kérdés

#Jordan-Eclipse-impregnáló-sprayt
2016. okt. 8. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, jót tesz az új cipőknek, ha már az elején véded, bár ez inkább bőr cipőknél jelentősebb.

A Jordanek elég masszív cipők, a szövetet pedig kefével tudod csak hatékonyan tisztítani. Vegyél valami puhább, nagyobb méretű körömkefét, tudod, aminek ilyen fogója van. Mosószeres víz, vizes kefe, vanish szappan. A vanish szépen kihozza a retket, csak óvatosan sikáld, ne ész nélkül, és ne túl sokáig. Kicsit átsikálod, öblít, megnézed kijött-e a kosz. Ha nem, még egyszer sikáld meg.

Én így csinálom, bár nekem számozott Retroim vannak, vettem fa sámfát hozzájuk, az felszívja a nedvességet, azzal együtt szárítom őket.

2016. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!