Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Méretre csináltattam spandex/l...

Kormi999 kérdése:

Méretre csináltattam spandex/lycra nadrágot. Megadtam x derák/csípő méretet. Kíváncsiságból megmértem az elkészült nadrágot, és 10 centivel vékonyabb/rövidebb lett mindenhol. Ez természetes? Lehet, hogy a szabó belekalkulálja az anyag nyúlását is?

Figyelt kérdés
2016. okt. 8. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom azt szeretnéd, hogy a nadrág feszüljön rajtad normálisan ugye? Ehhez kisebbnek kell lennie, mint te vagy, különben ha ugyanakkora mint te, akkor nem tapadna rá a lábadra, elállna hordás közben és az bénán néz ki. Ez így normális, hogy kisebb egy picit, és felvételkor rányúlik a testedre. Nekem is mindegyik spandex ruhám kisebb mint én, és így szépen rámfeszül ahogy kell. :)

F

2016. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem jó, rövid én tuti visszavinném, én is imádom ezeket ha rámfeszül, de nem azt jelenti, hogy kicsi, rövid, mert az nem kényelmes és szép.
2016. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!