Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most télen még a parka kabát...

Most télen még a parka kabát lesz a divat?

Figyelt kérdés
Lehet ezt már tudni?Keresgéletm a neten és úgy láttam hogy már inkáb ezek a hosszú szövet kabátok kezdenek majd bejönni a divatba. Csak azért kérdezem mert parka kabátot akarok venni és úgy gondoltam egy 17.000 ftos kabátot hordhatnék még jövőre is de nem akarom hogy már megint lenézzenek a gazdag divat guruk...16L szerintetek?

2016. okt. 8. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a c&a, h&m, takko, tally minden parkaval. Tuti divat lesz. En is tegnap vettem egy melegebb telre valot. A szovetkabat minden csak nem teli viselet. Sz@rra fagynal benne telen. Oszre, alkalmakra, atmeneti idore valo. Vagy az olyanoknak akik csak beulnek a kocsiba, de nem trappolnak a varosban, meg varjak a buszt egy oraig.
2016. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!