Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert erzik a nok a testesebb...

Miert erzik a nok a testesebb mackos pasikat cikinek a baratnoik elott?

Figyelt kérdés
Mackos pasi vagyok,de a nok mindig csak fintorognak,ha udvarlok,vagy mosolygok nekik! :( Ma mar tenyleg csak a sportolok meg a kigyurt sulyemelo borfejuek,es vaganyok,meg a divatos metroszexualis,es pawa pasik kellenek a noknek? Ugy latom,hogy a nok nem szeretik a mackos pasikat,mert a teltebb pasikkal nem annyira divatos meg meno egyutt lenni,mint egy kigyurt kemenylegennyel! :'(

2016. okt. 10. 20:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

1. mackós, kövér, túlsúlyos = egészségtelen lusta tohonya életmód

2. a szépség relatív, mindenkinek más tetszik, más az ízlése

3. nyugi, te is meg fogod találni a párodat, és nagy valószínűséggel ő is hasonló kaliberű lesz mint te, mert a hasonló, hasonlót vonzza

2016. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
#1 Nekem bejonnek a kicsit mackosabb nok ,de ok is elhajtanak! :( A nok mindig a baratzonaba raknak!
2016. okt. 10. 20:41
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
gondolom azért, mert nincs benne semmi plusz, ami miatt felkeltenéd a figyelmüket
2016. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#3 erzekeny srac vagyok!
2016. okt. 10. 20:58
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

ez az összes plusz dolog amit fel tudsz mutatni?


hát sajnálom, akkor ne is csodálkozz, hogy nem kíváncsi rád senki komolyabb kapcsolatra.

2016. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is jócskán mackós vagyok. Nem keresek párt, de a kíváncsiság kedvéért csináltam egy random ismerkedős tesztet a multkor. Számomra dekoratív lányok (hiszen ez relatív) simán cseréltek velem elerhetoseget. Persze jopar elutasitas is volt. Szórakozóhelyen pedig már többször előfordult, hogy maguktól nyomultak rám lányok.


Egyszerű a dolog. Nem vagyok egy átlagos alak külsőre. Mármint öltözködésem elég egyedi, ehhez jönnek a tetovalasok és a hajviseletem, szakállam. Magabiztos vagyok a legtöbb helyzetben és a humoros jelző is megállja a helyét. Raadasul intelligensnek tart a kornyezetem. Ami inkább mázli és nem az én érdemem az a visszajelzesek alapján "cuki" es "jóképű" arcberedenzesem.


A saját bőrömön tapasztaltak miatt kijelentem, hogy valószínűleg nem a túlsúlyod a probléma az ismerkedés során.


24F

2016. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
#6 En 18eves vagyok es meg anyuval a noveremmel meg a hugommal lakok,igazabol ferfi rokonaim nincsenek,igy nem tudtam megtanulni nozni!Anyuek mindig azt mondjak,hogy lehet az a baj,hogy tul szakadtan oltozkodom,farmer polo sportcipo ilyesmi,a noverem es edesanyam is azt mondja,ha vasalt nadragot inger nyakkendot hordanek tobb eselyem lenne,a noverem,meg anyam majdnem mindig kosztumben nyomulnak,en viszont cikinek tartom az ilyen jofius oltonyruhakat,meg az inget is! A nok tenyleg az ilyen unneplos feelingu ruhakert lennenek oda,vagy csak elvannak varazsolva? :/
2016. okt. 10. 22:15
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

A leírásodból nem feltétlen a túlsúlyoddal lehet gond. Változtathatsz azon is, hiszen ha elkezdessz sportolni és egészségesen enni, máris ledobsz pár kg-t, ami azért jócskán megnyomja az irántad érdeklődő lányok számát.:)

Emelett figyelj oda, hogy tisztának és higiénikusnak nézz ki. (arc, haj, ruha stb) Hiszen ha nem figyelsz a külsődre, ne csodálkozz ha rádrakják a tohonya, lusta jelzőket (az első szavaival élve).

Nem kell folyton ünneplősben nyomatnod, nem csak ingben és öltönynadrágban lehetsz elegáns!

Itt van néhány tipp, hogyan lehetsz tetszetős, jóvágású nyakkendő nélkül is:


[link]

[link]

[link]

[link]


Egy fehér póló, egy fekete nadrággal és farmerdzsekivel nagyon jól néz ki. Ehhez bármilyen stílusú cipőt felvehetsz és feldobhatod egy sállal, bőr karkötőkkel, nyakláncokkal vagy egy mutatós órával. Télen pedig egy hosszított szövetkabát. Egyelőre egy lezserebb zakót szerezz be, ha hajlassz az elegáns felé és egy ilyen cipőt javaslok még (nem is sportos nem is elegáns, de szerintem sok mindenhez lehet párosítani)

[link]


Rengeteg cikk van fent neten, hogyan érdemes közeledni a lányok felé, hogyan kell viselkedni velük, mit nem bírnak egy pasiban stb. Jó persze, sok köztük a baromság, de azért ha több pontot is találsz ami egyezik a cikkek között, akkor azért azokra érdemes lenne figyelni.


Röviden: adj a külsődre! Légy tiszta, a hajad legyen megnyírva normálisan, az arcod kezelve legyen (ha pattanásos), és az összeállításaid színben és stílusban passzoljanak egymáshoz.

Sok sikert:)

2016. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyanoknál próbálkozol, akiknek akár mackós pasik is bejönnek, de csak akkor, ha mindig elegáns, jó a kisugárzása, jó dumás, akkor ha nem ilyen vagy akkor veszett ügy.

Ha olyan vagy mint írtad, hogy egyszerűen öltözöl, de mellé csendes, bátortalan vagy, akkor megint csak nem fogsz kelleni.

Amúgy általában annak van esélye, aki külsőre vonzó, főleg arcra és/vagy jól szórakoztató.

Ennek ellenére azért találhatsz hozzád hasonló lányt, csak nem könnyű találkozni vele.

2016. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Már 18 évesen mackósnak lenni nem túl jó jel. Nekem se tetszene egy 18 éves "teltkarcsú" csaj.
2016. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!