Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van más lány is, aki utál...

Van más lány is, aki utál csizmát felvenni?

Figyelt kérdés
Mindenki annyira odavan érte. Nekem nincs és nem is kéne. Télen is sportcipő, vászoncipő. Más is van, aki hasonlóan van ezzel?

2016. okt. 11. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Jelen! Van ugyan egy csizmám, amit alkalomra vettem, de csak kétszer volt rajtam, mert nem tudom elviselni a túl meleg, bélelt cipőket. Remek a vérkeringésem, egyáltalán nem vagyok fázós, tökéletesen elég nekem télre is a félcipő, az sem zavar, hogy beázik.
2016. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell ahhoz lanynak lenni!

Annyira nincs hideg hogy csizmat vegyunk, van ra mas megoldas is...

2016. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Én hordok csizmát. Van 3-4 fajta. Talp,sarok és bélés tekintetében mind különböző. Bundásabb,lapostalpú ha gyalog megyek valahova, a többi magasabb sarkúak, bélés tekintetében vékonyak, van amelyikben nincs is "szőrös bélés"...ezeket inkább akkor, ha kocsival megyek valahová.


Télen a tornacipő meg sportcipő látványa nem kelt pozitiv érzelmeket bennem. Régen azok jártak télen nyáron egyfajta cipőben akiknek a szülei nem tehették meg, hogy vegyenek mind a 4 gyerenek csizmát.

Mostanában meg "divat-nak" tűnik...igaz odavannak fagyva a tinik a buszmegállóba a derékig is aligérő télikabátkájukban, farmerben meg sportcipőben...kicsit sem stílusos, de ezek olyan dolgok,amik idővel érnek be, csak türelmesnek kell lenni.

Arról nem beszélve hogy egy farmernadrág is elegásabb viselet egy szép csizmával...és a szep alatt nem azt a pöffeteg, lúdtalpvadász szétcsámpázott félét értem, ami inkább egy otromba hosszúszárú mamuszra hasonlít. Azt aki kitalálta nem gondolt a lábal formájának megóvására...

2016. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Én nagyon szeretem. Ilyent vettem pár hete: [link]

És csinos is. :)

2016. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Itt csak egy gond van Kedves utolso, hogy ha egy csalad nem engedheti meg hogy 4 gyerekre ruhazkodjon, akkor minek gyartanak 4 gyereket, ha nem tudjak eltartani...?
2016. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én télen bakancs-párti vagyok, mert a csizmákhoz képest sokkal jobb talpuk van, és nem szeretek csúszkálni.
2016. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
50%
Én sem szeretem a csizmákat. Télen bokacsizmát hordok vagy bakancsot, évek óta nincs magasabb csizmám. Egyetlen egy csizmám van, egy magassarkú hosszú szárú csizma, csak bulizni hordom.
2016. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom, de jobban szeretem a sportcipőt.

Sajnos ma már nem gyártanak olyan csizmát, ami nekem tetszene, ezért inkább bakancsot hordok, ha már hideg van.

2016. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Én szeretem a csizmákat, kényelmes és meleg, én fázós vagyok. A gumicsizma meg baromi praktikus amikor bokáig érő sár van.. (és nem, nem falun élek, sajnos itt tart a főváros 2016-ban)

Tudniillik ha ilyen sárban felveszem az elegáns bőr csizmámat akkor 2 év múlva dobhatom ki. A gumicsizma gyakorlatilag az idők végezetéig bírja


Egy dolog baj van velük h utána egész nap abban kell lenned.. ezt én is nagyon utálom. Akik szerencsések átválthatják vmi sima cipőre ha beltérben vannak

2016. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ha tehetném egész évben balerina cipőt hordanék mert az a kedvencem :) A csizmákkal még ki vagyok békülve mert azért találok olyat, ami tetszik és illik hozzám, de ez nem túl könnyű...ha van egy szín, amit utálok és nem bírok elviselni magamon, akkor az a fekete és az üzletekben általában, főleg télen a fekete cipők, csizmák vannak többségben. Valamint szerintem nehéz olyan csizmát találni, ami kényelmes, télen (pl. jégen) is biztonságos, de azért mégis csinos legyen. Én inkább az ilyen átmeneti időszakokat nem szeretem, amikor a csizmához még meleg van, de a balerinához már hideg...nem szeretem a sportcipőket, tornacipőket.
2016. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!