Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipőt választanátok?

Melyik cipőt választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem tudom megéri-e az árukat. Szeretném, ha legalább 1 évet kibírna a cipő, mert idáig kínai vackokat hordtam és elég sűrűn kell őket cserélgetni.

Nem divat márka a nike, nem számít gáznak ilyet hordani?

Linkelhettek más cipőket is ilyen árban, ha van kedvetek.


2016. okt. 11. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek egész jók. Nem gáz. Szerintem a rikító, nagyon csicsásak gázosak. Ez nem tipikus divatcipő. Egyszerű, sok mindenhez passzol.

Nekem az első jobban tetszik, de a második is jó.

Nem is túl drágák ennyi pénzért.

2016. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ,,kínai vackokat" hordok, mert ugye egy 15 000Ft-s cipőt megvenni úgy, hogy kinövöm 2 hét alatt...elég necces!

Viszont nem hiszem, hogy még túl sokat nőne a lábam, úgyhogy én is szeretnék valami márkás, kitartóbb cipőt venni. :)

Nem gáz!

Nekem a 2. jobban tetszik.

Ha olyan cipőt szeretnél, ami több ideig bírja, akkor a cipő talpát figyeld meg, hogy varrva vagy ragasztva van-e.

A varrott általában sokkal tovább tart! Mondjuk ez is cipőfüggő...

2016. okt. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó. Abszolút cipőfüggő. A 60 ezres Jordan cipők talpa is ragasztva vannak és sosem jönnek szét.


Kérdező, én a helyedben még hozzácsapnék 5 ezret legalább, és vennék egy 20 papíros kategóriát. (Minimum)

20 alatt sanszos, hogy széthullik egy éven belül... Ki lehet fogni jót, de hosszútávon mindenképp jobban jársz egy 20+ kategóriával, az 2-3 évet is kibír, ha vigyázol rá.

2016. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A másodiknak szerintem jobb a fazonja. Amúgy nem rossz cipők, de szerintem is tegyél még hozzá 5000Ft-ot (már ha lehet), mert azért 20000Ft-ból tudsz venni ezeknél sokkal jobbakat is.
2016. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.
2016. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
2-Es te hany eves vagy h ket hetente no a labad?😂😂😂😂😂😂😂
2016. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy megejtettem egy költői túlzást! :'D

Látom figyelnem kell erre is.

Amúgy én lazában nyomom.

Nagy lábon élek...problem? xDD

2-es voltam

2016. okt. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se gáz, ezek jó cipők, és ennyi pénzért megéri:)

A második fazonja nekem jobban tetszik, a kérdésedre válaszolva.

Amúgy én kb. 8 évesen kaptam egy Nike cipőt, ami 2 évig simán bírta, pedig úgy nyúztam... Csak kinőttem:(

2016. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld :D
2016. okt. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!