Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok turkálóban ruhát...

Szoktatok turkálóban ruhát venni? Lehet elkapni így vmilyen fertőzést vagy élősködőt hazavinni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 17:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
A ruhatáram 80%a turibol van. Semmi bajom nem lett tőle. Élek és virulok.
2016. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Èn undorodom a turitól,részben az általad felsorolt okok miatt. Szerintem nem éri meg kockáztatni.
2016. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Ruhát csak turkálóban vásárolok, szinte új, vagy alig használt darabokat fogok ki amik nagyon márkásak is. Természetesen cipőt és fehérneműt soha nem veszek használtat, csak is újat.

Soha nem kaptam semmilyen fertőzést, azért ők is kimossák a ruhákat mielőtt kirakják az üzletbe.

2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
40%

Én komolyan nem értelek titeket, minek kell állandóan lepontozni a másikat, mi jó nektek abban, hogy valaki leírja a véleményét, ti meg egyből pontozzátok lefele.


Egyébként meg minden turiba zsákostól, táskástól jön a ruha.

2016. okt. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
76%

Utolsó én sem értem minek pontoznak!

A környékén tengere turu van. Van egy egy nagyon márkás. A multkor ey doktornő volt bent. És nem egy jár oda. 2000ft ért vettem egy nagyon szép kismama kabátot. Minek adjak sujos pénzeket érte ha fillérekért meg kaptam. Erre a szük 3 hónapra....

2016. okt. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
51%
Bocsi súlyos"
2016. okt. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 gyilki ***** válasza:
43%
NEM! Mindenből csak újat! Más után nem veszünk fel semmit,pont ezért!
2016. okt. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Na, most azért azt is tegyük hozzá, hogy fehérneműt turiba nem szoktam venni, de szerintem az újtól is ellehet kapni akármit. Én az új fehérneműt is kifertőtlenítem mielőtt felveszem, mert gondoljunk csak bele hogy hányan végigfogdossák azt....

Akármit ellehet kapni az újtól is.

Amikor pl egy pólót vagy nadrágot felpróbálnak előttünk 4-5-en és én vagyok a 6. akkor még bármilyen élősködőt is össze lehet szedni.

Szóval turisat is ugyanúgy mossuk, fertőtlenítjük, szerintem nincs a turissal semmi gond. Hozzáteszem sokkal jobb a minőség, és sokkal jobbak az árak is!


Az egyik válaszoló.

2016. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sima boltban is hozzáérnek meg próbálnak előtted...!

Turiban is vásárolok, ugyanúgy mosom, mitnha bolti lenne. Talán magasabb hőfokon. DMben kapható alacsony hőfokon is fertőtlenítő öblítő. Azt is használom újabban. De nem csak a turis coccokhoz, munkaruhákhoz, stb.

Soha nem kaptam, kaptunk még el semmit.

2016. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!