Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szürke, barna, fekete színeket...

Szürke, barna, fekete színeket hogyan lehet keverni?

Figyelt kérdés

A problémám a kövekező.

Volt barna kabátom barna csizmával, de a kabát már tönkrement, viszont a csizma még jó. Most már csak egy fekete és egy szürke kabátom van. Veszek egy fekete csizmát, mert az tuti jó mindenhez. De milyen színű táskát vegyek? Szeretném hordani a barna csizmát, de mivel? Ha a táska barna lesz akkor elég ahhoz, hogy tudjam hordani a barna csizmát? Viszont akkor a szürke kabátot felejthetem el, mert ahhoz a barna nem megy. Ha fekete táskát veszek akkor ugye hülyén nézne ki, hogy fekete kabát-fekete táska-barna csizma? Ti milyet vennétek a helyemben?


2016. okt. 12. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A fehér, szürke, fekete teljesen semleges. Mindhárom kombinálható barnával.
2016. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A három szín közül általában a fekete-barna kombináció nem javasolt, de a kabát és a cipő elég távol van egymástól, hogy ne legyen zavaró. Fekete nadrág-barna csizma már necces lenne.
2016. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. Ezzel pl. mi a baj?

[link]

2016. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a köztudatban él az, miszerint a barna és a feket nem keverendő...nem tudom miért, nekem nincs vele speciel bajom...
2016. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A feket-barna nekem is tetszik, csak a szürke-barna nem. Az valahogy nagyon nem illik össze.

Ha barna táskát veszek, akkor nem tudom felvenni a szürke kabátomat, csak a feketét. Ha fekete táskát veszek akkor viszont nem lesz mivel felvenni a barna csizmám. Na ez a bajom :( Esetleg egy olyan összeállítás szerintetek milyen (privátban küldték az ötletet), hogy barna csizma-fekete kabát-fekete táska és barna kesztyű?

2016. okt. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!