Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok randira, buliba milyen...

Lányok randira, buliba milyen ruhát vesztek fel amiben szexinek, csábítónak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Írjátok ki hány évesek vagytok.

2016. okt. 13. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Na most mondhatnám.hogy miniszoknyába és magassarkúban...próbáltam is már nem egyszer de egyszerűen nem érzem magam valami jól benne...így nem tudtam túl hitelesen szexiskedni :D


Szóval mondjuk egy kb combközépig éri fekete feszes ruha, nyáron szandival, télen csizmával.

Nekem ez mindig bejön.


25/L

2016. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Egy szép ruha, ami nem olyan rövid, magassarkú. :)

21L

2016. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Most tényleg azért írsz ki egy kérdést,hogy utána ráírj mindenkire? Nagyon gáz vagy...
2016. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is írhatok,3-as -)
2016. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Hát hogyne...max nem válaszolok :D
2016. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
45%

Nem járok puccos bulihelyekre, úgyhogy a fekete farmer/bőrnadrág + csinos blúz magassarkú kombinációval is bőven a legjobban öltözöttek között szoktam lenni. Néha felveszek valami ruhát magassarkú csizmával.

Puccosabb helyekre most szeretem a szuper bő szárú talpig érő könnyű esésű nadrágot (azt a mostanában divatos fajtát), magassarkút meg csinos blúzt.

2016. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Úgy öltözködöm, ahogy az alkalomhoz illik. Mivel engem általában az érdeklődésemnek megfelelően meccsre, kocsmába vagy sportolni/kirándulni szoktak hívni, ezért ezeknek megfelelően öltözködöm.

Buli helyett koncertre járok, így ott is a stílusnak megfelelően öltözködöm.

2016. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Magassarkú cipő és egyberuha ami minimum combkozepig ér. Nem vagyok szupervekony így azért az alakomnak megfelelően kell.

Esetleg rövidebb ruha de akkor nem átlátszó leggings.

Eléggé kommersz ízlésem van.

Motoros fazonú dzsekit, Obaget és RayBant hordok. Szaladgalos napokon Converse cipőt.

Nem akarok kitunni a tömegből bár 31 évesen 3 gyerekes anyukakent nem is lenne jó.

2016. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi különös.Mutatok pár képet.Én randira is hasonlókat veszek fel,szerintem ha valaki szép egy lila pulcsiban is az !


1. [link]

2. [link]

3. [link]

2016. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!