Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez milyen stílus?

Szerintetek ez milyen stílus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok, és szeretném megtudni, milyen a stílusom, vagy hogy egyáltalán van-e.

Szeretem a szürkét, vagy a sötétebb színeket(feketét nem annyira viselek), esteleg a visszafogott (nem túl élénk) nyárias színeket.

Általában pólókból a hosszabb, derék vagy fenék alá érő, visszafogott (nem kivágott hátú, nem túlzottan színes) pólókat szeretem, a kedvenc darabjaim azok, amiknek a "végük" deréktól, vagy hastól kicsit bőbb. Szeretem ha van bennük valami különleges, valami "csavar". Szeretem a felíratosakat is.

Pólókhoz általában reggelente ha hűvös van felkapok egy meleg kardigánt (ez inkább sötét,de talál a pólóhoz,fenék alá érő, "felcsatolható" újjú).

Blúzokból a derék alá érő (fenék középig), felirattal, visszafogott színekkel valókat viselem.

Nadrágoból általában a farmerokat hordom(csőfarmer)inkább a kéket,lehet olyan ami olyanféle víz alatti hatást kelt,vagy a simát, estleg koptatottat, vagy ami világosabb térdnél, combnál.Nagyon ritkán leggingset, feketét, a vastagabb anyagból készültet, de csak fenék alá érő pólókkal. Nyáron rövidnadrágot hordok, ami koptatott, nem túl rövid, ízléses. Szoknyát szinte soha.

Szeretem a converseket (fehér fekete, pirosas stb), rövid szárúakat,néha sportcipőt (rikìtó cipőfüzővel szeretem, az öltözékemhez kombinálom ezeket) ha hideg van akkor a lábszárig érő csizmákat (cipzár nélkülit) viselek, feketét.

Nem szoktam kitenni mindenemet (egyenlőre nagyon nincs mit), szerintem ez inkább taszító.

Általában a számra teszek egy kis szájfényt, a kiszáradást megelőzően,szeretem, ha van színe (nivea soft rosé, labello strawberry shine)

A hajamat kiengedve hordom (mellközépig érő,gesztenyebarna, egyenes), oldalt elválasztva. Régen mindig copfban volt, de a nyáron megtaláltam a nekem való frizurát, ami szerintem, meg a visszajelzések alapján jobb, mint a régi.

Néha (ha az összképhez talál) felteszek egy visszafogott nyakláncot, ami nem hosszú, általában az ezüstszínú, vagy aranyszínűeket hordom (basic necklaces), amiken pl egy hópihe, masni, tengeri csillag, szív lóg.

Szerintetek megtaláltam a stílusomat, vagy bizonytalan vagyok?



2016. okt. 15. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Az évek során még sokat fogsz változni. Lehet hogy később megszereted a szoknyakat és megvaltozik az izlesed, a leírtak alapján ugyanolyan vagy mint a többi korodbeli lány, nincs egyeniseged.
2016. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki lehet ahogy öltözöl talán sportosnak mondanám de alakul sz még ne aggódj szerintem jó irányba haladsz :)
2016. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt pont nem lehet sportosnak mondani
2016. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!