Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kék tornadreszt ki szereti...

A kék tornadreszt ki szereti használni?

Figyelt kérdés
Kényelmes a tornadresz alat D-s méretü meltartot használni ?

2016. okt. 16. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értelmes a kérdés. Ha Ds melltartóra van szükséged, akkor nem opció hogy nem veszed fel. Szerintem amúgy nincs ember aki szereti.
2016. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, mi akkor hordtunk utoljára tornadresszt, amikor még el sem kezdett nőni a mellünk. Még általános alsóban.

Gondolom neked valami külön sporthoz kell. És gondolom a D-s melltartó sportmelltartó, és nem egy szivacsos-merevítős fajtát gyömöszkölsz be a tornadressz alá. :D

2016. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja, és nem, nem szerettem, most sem szeretném, így 23 évesen már fel sem vennék tornadresszt semmilyen sporthoz, és az sem tetszik, mikor kislányokon látom, bár tudom, hogy profi oktatásnál muszáj.

Hogy nekünk miért volt kötelező testnevelésórán, azt azóta sem tudom, mert se nem kényelmes, se nem praktikus.

2016. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3! Miért volt kötelező? Amiért az iskolaköpeny. Akad aki erre tud válaszolni?
2016. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jesszus még létezik az a szar? Soha fel nem venném, gyerekemre se adnám rá.
2016. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utoljára 9 évesen vettem fel tornadresszt. Általános iskolai testnevelés órákhoz, illetve talajtornához.

Utána már megengedte a tanár, hogy pólóban és nadrágban legyünk.

Igaz, vannak olyan sportok, ahová ilyen/ehhez hasonló ruha kell pl. tánc, ritmikus gimnasztika...stb.

Bár gondolom, akinek nagyobb melle van és később is folytatja a hasonló sportokat, nehezen talál magára.

A melltartó meg elég kényelmetlen viselet a szorosan testre simuló anyag alatt.

2016. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kék totnadressz a kedvencem..
2022. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk anno suliba fekete kellett, és nem is lehetett más színű. 6. os koromba csak kéket tudtunk venni megfelelő méretben és nekem jobban tetszett mert szeretem a kékszínt de a tanár elváta a feketét így kénytelenek voltunk azt beszerezni. A kéket felvettem itthon amikor jó idő volt csak úgy alapon és szabadstrandon az volt a fürdőruhám is mert nagyon tetszett, és kék úszódresszt akartam denem kaptunk így maradt a tornadressz annyi hogy rövid ujjú volt, de nem zavart.
2022. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kék hosszú ujjú tornadresszem, tegnap pont ebben aludtam. Jó volt nagyon.
2022. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!