Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez női vagy férfi felső?

Ez női vagy férfi felső?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a női ruhákon a gomb bal oldalon van a gomblyuk pedig a jobbon. Férfin fordítva.

Igaz ez?


És a nadrágnál van valami különbség?


Vagy mely ruhadaraboknál kell erre figyelni?


Van egy felsőm, de múltkor észrevettem, hogy a patent (ez nem gombos) a jobb oldalon van.


Patentos felsőknél hogy van ez?


Tehát a patent gombszerű része jobb oldalt van a fémes izé meg amibe bele megy az a balon.


Ez nincs megszabva, hogy melyik oldalon kell legyen vagy én most férfi ruhát viselek? :))


2010. ápr. 25. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

nadrágokról hallottam ezt, de nem tom már igaz-e....szerintem szabástó jobban függ :D

bár nekem obb oldalon vana lyuk...úgy ráémlik

2010. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

ez hülyeség. :D Nincs megszabva hogy melyik oldalon van a gomb. Csomó blúzom van, amiről üvölt hogy női felső, és mégis jobb oldalon van a gomb. [nekem úgy jobban kézre is esik, már megszoktam.] és sztem majdnem minden gatyán jobb oldalt van a gomb..

Nem viselsz férfi ruhát, ez nem a gomboktól függ. ^^

2010. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!