Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csizmáról?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 16. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem túl nőies, olyan semmilyen szerintem. Főleg 19 ezerért...
2016. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

A Mustang cipők nagyon kényelmesek és strapabírók.

Igaz, lehet ez a fajta nem a legnőiesebb, bár nem értek azzal egyet, hogy egyáltalán ne lenne az. Akinek a csizma 7 centis saroknál kezdődik, az egy ilyet nem venne meg biztosan, kedves első. De csúszós, havas, latyakos időben ebben tuti megáll az ember a lábán!

És attól is függ mire veszed. Hétköznapi, mindennapos viselésre egy lapostalpú, kényelmes cipőnél nem találsz jobbat. Szerintem az ára nem vészes, átlag Mustang cipő ár, és szerintem nem bánnád meg, ha megvennéd.

2016. okt. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez inkább bakancs, nem csizma. A Deichmannban olcsóbban is kaphatsz. ez elég drága.
2016. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
A márka jó, de nekem túl férfias.
2016. okt. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi pénzért kapsz jobbat. Bár nem néztem meg az anyagot de gyanítom hogy műbőr.

Ccc Lasocki markabol hasonló fazont veszel ennyiért csak bőr anyagból.

Deichmann 5th Avenue szintén.

Persze a minőség lehet vitatható, de a 20ezres mustang műbőr csizma se lehet jobb mint az előbb felsoroltak.

Amúgy szerintem rendben van. Télre jó. Gondolom nem színházba venné fel a kérdező, hetkoznapra pedig jó.

2016. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. De akkor lenne az igazi, ha hátul az a "szíj" inkább csattal lenne.
2016. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
2. te mit személyeskedsz, kinek képzeled magad? Pont tojok a 7 centi sarokra, mert rühellem, a cipő meg szrintem ronda. Az is egy vélemény....
2016. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem néz ki rosszul. Én simán hordanám! Ha valóban bőr, akkor annak sajnos kb ennyi az ára, a jóval olcsóbbak biztosan műbőrök. Engem egyedül a bélés gondolkoztat el, hogy nem túl vastag-e, bár én tudok munkahelyemen cipőt váltani.
2016. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A Mustang cipők valódi bőrből készülnek. Nem műanyagok, nem műbőrből, annak meg ennyi az ára, vagy még ennél is több.

A Deichamnban viszont tényleg műbőr, és nagyrészt gagyik cipők vannak, nem csoda, hogy olcsóbban megkapsz egy hasonló csizmát, vagy bakancsot. És lehet, hogy olcsóbb, de jövőre venned is kell egy másikat, mert lehet tönkre is megy vizesebb időben - tapasztalat!

Aki nem ismeri a Mustang cipőket nem tudom miért ír véleményt. Ez a cipő még jövőre és 2 év múlva is cipő lesz.

Nem mellesleg kényelmes, nem nyomja a lábad, így öröm viselni.

Lehet feleennyiért is mindennapos használatra cipőt venni, de nem ajánlatos hosszútávon. Főleg, hogyha érzékenyebb a lába, és könnyen feltörik a cipők.

A minőséget meg kell fizetni, nem feltétlenül csak a nevet fizeti meg az ember.

Az meg a legkevésbé sem fontos, hogy nekünk ez a fazon tetszik-e, mert az a lényeg, hogy neked tetsszen!

Ha a márkára vagy kíváncsi 100%-ban ajánlom!

2016. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ha nem is annyira nőies manapság minden nő ilyet visel és szerintem abszolút megérné az árát ha mindennapos viselésre választod. Emellett ez attól is függ h ogy mivel párosítod, télre milyen a kabátod.Ha te egy ilyen csizmában/bakancsban érzed jól magad akkor ilyet vegyél.
2016. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!