Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki vásárolt már különböző...

Linnax kérdése:

Ki vásárolt már különböző országból származó cipőt? Egyazon méretek különbözőségéről kérdeznék. Vettem már ugyanazon számból a lábamra kicsit is meg nagyot is!

Figyelt kérdés
Sokat vásárolok az interneten, de már többször megjártam a méretekkel. Európába még csak-csak visszaküldöm cserére, de a tengerentúlra nehezen reszkíroznám meg. Cipőt vennék az USA-ból, vajon az ottani méretek mennyire kompatilibisek az itthonival? Konkrétan a Lightinthebox.com oldalról vásárolnék. Az esetleges konkrét véleményekben a ruhafélék és a megbízhatóságuk is érdekel.

2016. okt. 17. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ahol dolgozom (futó)cipőket is értékesítünk. A legmegbízhatóbb az UK méretezés. Mi ezt adjuk meg a webáruházban.

Az USA és EU méretezések nagyon eltérőek. Pl. van olyan márka, amelyiknél a női USA méret UK+1, másik márkánál UK+2.5.

Legkisebb kockázat akkor van, ha találsz olyan táblázatot, ahol cm is meg van adva. Ha nem a termék oldalán, akkor a gyártóén.

Leméred a lábad, s megnézet, az adott márka mérettáblázatában, hogy az náluk milyen jelölést kap.

2016. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A Lightinthebox.com visszaküldési feltételeknél európai raktárt ír, ahova visszaküldheted. Másik opció pedig Kína, nem USA.


A termékeket vissza kell küldeni Kínában?


Európai vásárlók visszaküldhetik a termékeket az európai raktárba, az amerikai vásárlók pedig a UPS-en keresztül eljuttathatják a megadott címre. Az ügyfelek más országokból viszont el kell hogy küldjék a termékeiket a kínai raktárba.

2016. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Én olyan cipőt veszek külföldről amit ismerek. Tehát van már belőle. Igaz nem mindig, de akkor a gyártó ugyanaz. És akkor méret általában stimmel.
2016. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó, de egyszer el kell kezdeni... :)
2016. okt. 18. 08:51
 5/16 A kérdező kommentje:
Nos, végül reszkíroztam, megrendeltem, de kiderült, hogy egy hongkongi bankba kell befizetni. Ezek szerint ez a cég kínai?
2016. okt. 18. 08:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy kínai cég


[link]


Székhely: Kína

Részvényárfolyam: LITB (NYSE) 2,63 USD -0,10 (-3,66%)

okt. 17. 16:00 GMT-4 - Felelősségkizárás

Alapítva: 2007. június

2016. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ha 2007-től létezik, akkor ezek szerint működik is a dolog? Köszönöm, végülis a próbavásárlást megtettem:
2016. okt. 19. 07:31
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ha kínai, akkor valószínűleg ez most kicsi lesz. A változatosság kedvéért. Lassan cipőkiárusítást tarthatok. :(
2016. okt. 19. 07:33
 9/16 A kérdező kommentje:
Ajjaj, amennyit megértettem az angol véleményekből róluk, az legtöbb esetben nem jó! Gyorsan "lefogyasztom" a kártyámat, mert nem tudom, hogy kell visszavonni a megbízást. Köszönöm a linket!
2016. okt. 19. 07:51
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már megint nem tájékozódsz!


Simán le tudod még mondani:

[link]

2016. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!