Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nem igazán értek...

Lányok, nem igazán értek ahhoz, hogy kinek mi áll jól, help? (Lejjebb ki van fejtve )

Figyelt kérdés
Imádom a szoknyákat/egyberuhákat , de egyszerűen nem tudom, hogy az én alkatomhoz milyen fajta egyberuha illik. Kifejezetten tetszenek az ázsia aranyos egyberuhák, de 90C-s mellekkel nem hiszem, hogy rajtam jól állnának. Alacsony is vagyok (160 cm), de szeretem a rövidebb szoknyákat. Színben mindent hordok, így az nem akadály, egyedül a zöld,piros és sárga ruhákat kerülöm távolról, tudnátok ajánlani, hogy esetleg milyen fajta egyberuhák állnának jól?

2016. okt. 24. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 160 centihez 90-es a hátad, akkor legalább 100kg kéne hogy legyél...

Mérd meg mell alatt és mellcsúcson a mellbőséged, abból ki lehet számolni hányast kéne hordanod.

2016. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Kedves válaszoló, úgy őszintén, hogy lennék 100 kg? Szerinted ilyen nem létezik , hogy valakinek 160 cm-el ekkora mérete legyen 100kg alatt? Ne haragudj, de teljesen jó melltartót hordok, pont a méretem, és közel se vagyok a 100-hoz. A kérdésemre pedig nem igazán sikerült válaszolnod, azért köszi.
2016. okt. 24. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ilyen nem létezik, ha vékony vagy, akkor mondjuk 70G lenne a reális. Amíg nem tisztázzuk milyen is az alakod, nem lehet erre mit írni. Mint írtam, ez elég egyszerű, csak meg kéne mérni, mellécsaphatod a derék és csípőbőségedet is.
2016. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angol tudást igényel de kb elmondja milyen adottságra milyen ruhát keress https://www.youtube.com/watch?v=3F72LGi2dko
2016. okt. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, a kérdező egy nem vékony, alacsony lány, kész.

Alapvetően a derékban karcsúsított ruhák előnyösek, de viseld amiben jól érzed magad.

2016. okt. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!