Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van Pesten van ilyen...

Hol van Pesten van ilyen ruhabolt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol nem mindennapi mintájú vagy elkészítésű (elsődlegesen) pulóverek vannak. Jobban nem nagyon tudom körülírni. Pl mint a Wellcoda. Különböző designerek csinálnak mintákat, amik függetlenek minden meglévő egyéb alkotástól. Szóval nem film képe, nem bandás cuccok, nem random szöveg vagy ilyesmi, mint amilyenek szoktak lenni. A designer agyszüleménye, ő készítette, fényképezte stb... Én egyet ismerek, de megnéztem a webshop-ját és nincs olyan ruhadarab ami érdekelne. Még a Rockpincét ismerem, de ott bandás cuccokon nem igazán van más. Nagyon szegényes a választék ilyenekből, pedig szerintem azért lenne rá némi igény. Magyarországon pedig nem csak hogy szegényes, közel lehetetlen ilyen boltot találni..

Amúgy, hogy hívják az ilyesfajta ruhákat? Van egyáltalán elnevezése?

Előre is köszi!



#Rockpince.hu #ruhabolt Wellcoda
2016. okt. 27. 08:57
 1/2 anonim válasza:
Jajcica
2016. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Majd meglesem, köszi.
2016. okt. 27. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!