Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyesmi szett buliba nem...

Egy ilyesmi szett buliba nem lenne túl kihívó?

Figyelt kérdés

[link]


úgy értem, hogy egy ilyen áttetsző hosszúujjú és alatta csak egy ilyen hosszított fazonú melltartó (nem az a hagyományos melltartó, inkább crop topnak néz ki)

fekete magasderekú nadrággal, nem magassarkúval. kb olyan alakkal, mint a képen a lány, esetleg kicsit annál azért 'husosabb'



2016. okt. 27. 10:17
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, szerintem teljesen ok.
2016. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha sima melltartó lenne, az elég kihívó.

De ilyen kis top félével alatta szerintem jó és nem túlzás.

2016. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó :) csini nagyon!
2016. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én pedig fiúként azt mondom, hogy a magas derekú gatya nem tetszik nekünk. Vagy te a lányoknak öltözöl esetleg ?
2016. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem érdekel, tetszik-e neked a magasderekú nadrág,én imádom és jól is áll rajtam. egyébként meg felesleges a 'fiúk' nevében beszélned, mert a volt barátom pl. kifejezetten szerette a magasderekú nacikat és rajta kívül sok más fiú van még, akiknek tetszik. ha az lenne a célom, hogy minél több fiúnak bejöjjön a cuccom, akkor szűk, mellkidobós pi csaruhát vennék magassarkúval, de szerencsére nem vagyok rászorulva ilyen ócska trükkökre. akiknek tetszem, az magasderekú naciban is rám fog nyomulni, ne aggódj.


többieknek köszi a használható véleményt.

2016. okt. 27. 21:47
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Kár, hogy mindenki idén jött rá, hogy neki tulajdonképpen a magas derekú áll jól...

1-2 éve meg ugyanez a szöveg volt, csak a szó ki volt cserélve a csípőnadrágra.

2016. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én legalább 5-6 éve magasderekút hordok, de ne zavarjon. optikailag mindenkinek előnyösebb, de szerintem továbbra is hidegen hagy a véleményed ezzel kapcsolatban, úgyhogy spórolj meg magadnak egy újabb felesleges kört és ne kommentelj többet.
2016. okt. 28. 09:07
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Általában onnan szoktam tudni, hogy beletaláltam és igazam van, hogy a másik fél elkezd a kommentelővel foglalkozni...
2016. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűen undorítóak:

[link]

a kerek popsiból egy ormótlan téglát csinál:

[link]

2016. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szar az ízlésed. és amúgyse érdekelsz senkit, te lúzer.
2016. okt. 28. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!