Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » GT cipő manufaktúrát ismeri...

Serin kérdése:

GT cipő manufaktúrát ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Ma futottam bele a GT cipő manufaktúra honlapjába, ami szinte egy az egyben Tisza cipő koppintásnak tűnik, a cipők is, a leírás is.

Ez nem is lenne baj, mert az ára szinte a fele és a minőségről jókat írnak. Mindössze az a gyanús nekem, hogy alig írnak róluk és sehol nem is említik meg a Tiszával való nyilvánvaló hasonlóságot. Mind a cipők, mind az hogy manufaktúra igen hasonló.



2016. okt. 29. 08:53
 1/6 anonim válasza:
A GT cipők jó minőségű, eredeti olasz börből készülő, hazai gyártású termékek. Remélem tudtam segíteni.
2017. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kicsit kései a válasz, de azért leírom, hátha valaki még idetéved. :) Én rendeltem egy GT cipőt pont azért, mert nagyon hasonlónak tűnt a tiszához (minta, haránt emelés), de 1 hét használat után vissza kellett küldenem, mert

- sokkal vékonyabb volt mindenhol, mint a tisza

- rideg volt, rossz érzés volt hozzáérni

- az Achiles-ínnál olyan kemény volt, hogy 1 hét után is tört


úgyhogy én inkább kifizetem a tisza-árat

2017. nov. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Helló! Én nekem meg teljesen jók a tapasztalataim a GT cipőről! Marha kényelmes és kb. 9 hónapja egyfolytában használom és szuperül bírja! Én egy nubuk bőr modellt vettem a pala-brazilt és marha jól néz ki. A tisza cipőhöz meg annyira hasonlítható mint a Tisza cipő az Adidas hasonló modelljéhez. Gyakorlatilag tök más.. Ja, és ár/érték arányban ma messze veri az összes bőr sportcipőt. Nem véletlen, hogy egyre többet lehet hallani róluk. Ráadásul nekem ez a cipőtalp sokkal kényelmesebb is mint a korábbi Tiszáimnak a talpa, a párom is szemet vetett egy Gt cipőre és egyedi variációt is készítenek, felár nélkül! Szerintem teljesen korrekt!
2017. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok, azóta én is beszereztem egy GT cipőt és elégedett vagyok vele. Szerintem hasonlít a Tiszára, de kevésbé sportos, nekem jobban tetszik, de hiányoltam belőle a talpbetétet, a Tiszában sokkal jobb volt. Nekem megfelelő rezgés csillapítás hiányában kattogni kezd a térdem, ez a GT-nél újra elő is jött. Viszont egy 3000-es Ft-os zselés talpbetéttel megoldottam, ezzel pedig kényelmesebb számomra, mint a Tisza volt.

A cipő és a talpbetét együtt pedig még mindig 20-30%-kal olcsóbb, mint a Tisza mostanában. A tartóssága pedig majd kiderül, egyelőre 3 hónapot hordtam, a talpa már kezd kicsit kopni, de nem vészes.

A tavaszi időre való Tisza cipőm már tönkre is ment, valószínűleg jövőre veszek egy újabb GT cipőt.

2018. okt. 28. 20:13
 5/6 Érdeklődő6 válasza:

Sziasztok!

Tisza vagy Gt cipőt vegyek?

Egyszerűen nem tudok dönteni....

Tiszta fehér kivitelben gondolkodom, mert szép és mindenhez megy, és a két modell nagyon hasonló egymáshoz..

Küllemileg, varott gumi talp, mindkettő minőségi bőrből..

Néhányan azt írtátok, talán a tisza kényelmesebb/ konfortosabb...

Választani kellene, de hogyan??

Aki mindkettőt használta, az mit javasolna???

Várom válaszaitokat, köszönettel...

2021. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Főzős Laci válasza:

Én most vettem 1 pár g&t aktív óceán kék,anatómiai kialakítású sportcipőt.

Ez a cipő egy metermű! Nemcsak szép kívűlről,de rendkívül precíz varrású. Kényelmes,és nagyon stabil érzés benne járni.Az ugyanilyen árkategóriájú (28.000 ft) külföldi,nagy sport márkájú cipőkben való járás sokkal rosszabb! Ez a cipő a minősítésem szerint teljesen anatóiai kialakítású,megvásárlását a tartási,járási nehézséggel küzdők számára 100 %-osan ajánlom!

2021. máj. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!