Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Wish webshop végez kiszállit...

A Wish webshop végez kiszállitást Szerbiába? Kártyával vagy ha kihozzák kézpénzel is lehet fizetni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz. Szerbiában élek és van egy belföldi oldal ahol a kiszállitásnál kell fizetni ,de a Wish esetében?

Rendelt már valaki az oldalról?



2016. okt. 29. 14:44
 1/5 DjMaxfield válasza:
Igen végez kiszállítást . Kézpénzes és utánvételes kifizetés nincs cak előreutalásos . Én azt javasolnám egy paypal számlát készíts és azt társítsd össze a bankszámláddal én úgy csinálom .
2016. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DjMaxfield válasza:
Illetve az kimaradt : Én már elég sokat rendeltem és minden megérkezett annak megfelelően ahogyan az hírdetve volt sérülés mentesen .
2016. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2016. nov. 2. 15:20
 4/5 DjMaxfield válasza:
Nagyon szívesen :)
2016. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KepiroI válasza:
Sziasztok!Nekem miért írja ki hogy sajnos az adott országba nem szállítunk?(Szerbia)Válaszokat előre is köszönöm.
2017. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!