Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kabátról?

Figyelt kérdés

[link]


Ha csak valakinek azért "nem tetszik", mert kevés ruhadarabbal lehet felvenni (igen, elég kötötten lehet hozzá ruhákat válogatni), annak mondom, hogy ezenkívül van még 2db téli kabátom, úgyhogy ez most nem lenne probléma hogy nem illik minden ruhadarabhoz.:)

Köszönöm a válaszokat.



2016. okt. 31. 13:27
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Szép, és szerintem egyáltalán nem kötött, kb az össze létező ruhámmal fel tudnám venni :D Jól néz ki csizmával, magassarkúval, edzőcipővel, bakanccsal, farmerrel, szoknyával, ruhával.
2016. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ.:)

Szerintem csak elegánsabb cipőkkel néz ki jól, na meg a farmer színe se mindegy. De igen, ruhával meg szoknyával is passzol.:)

2016. okt. 31. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szép kabát. :)


23/F

2016. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyon adom a véleményed, kérdező :D amúgy nekem tetszik.
2016. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) 15/L
2016. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt.:)
2016. nov. 2. 13:05
 7/7 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszik és nagyon ajánlom is mert ha jó minőségű akkor több éven keresztül is bírni fogja(tapasztalat). Szerintem nagyon sok mindennel lehet párosítani nem bánnád meg a megvételét.
2016. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!