Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet elhagyni egy kabátot?

Hogy lehet elhagyni egy kabátot?

Figyelt kérdés

Tavaly vettem a Bershkában egy csinos, fekete, öves szövetkabátot, de idén mikor elő akartam volna venni, hogy már elkezdem hordani, nem találtam. Felforgattam az egész lakást, semmi. 30 ezer forint volt, gondoltam még sok évig jó lesz, és basszus, idén nem találom.

Hol lehet elhagyni egy kabátot? Mert még megérteném, ha úgy hagytam volna el, hogy másnap nem találom... De csak feltűnt volna tavaly, hogy nincs meg..


Ti jártatok már így? A fenébe már, nem terveztem megint ilyen sok pénzt költeni..



2016. nov. 1. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktad tavasszal elpakolni valahova a téli cuccokat, ami nem kell a következő őszig? Pince, padlás, garázs, nagymama kamrája, stb. Szerintem ott lesz. Csak nem dobtad ki lomtalanításkor.
2016. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézz még egyszer körül mindenhol,nincs-e egy vállfán vmi másik kabát alatt, szekrény tetején stb.

Van-e tesód, rokonod, aki rájár és lopkod a szekrényedből?:-D

Nem hiszem, hogy hoppanált volna magától a kabát.

2016. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
A párom egyszer fent hagyta a buszon. Télen. -10 fokban...:D
2016. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom utcán csak nem hagytad el, vagy ha a munkahelyeden is felejtetted csak feltűnt volna valakinek.

Biztos meglesz csak olyan helyre raktad ahová nem is gondoltad volna, vagy rajta van másik ruha.

Esetleg nálad járt az a manó aki eltüntette a gyakszis pólómat:D

2016. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kerestem pedig mindenhol :D

Szóval, szerintem veszek újat, de azért ha megtalálnám végül, örülnék :D

2016. nov. 2. 21:28
 6/6 anonim válasza:
Sikerült megtalálni a kabátot?
2018. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!