Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, hölgyek, ha egy...

Lányok, hölgyek, ha egy férfinak tetszik ha ti feltűnően öltöztök imádna titeket ilyennek, akkor az számotokra pozitívum?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít feltűnő öltözködésnek?

Egyébként ha tetszek valakinek mert önmagam vagyok, akkor természetesen pozitív dolognak tartom. Viszont ha a saját stílusomtól eltérően akarna "felöltöztetni" és csak úgy tetszenék, akkor már nem tartanám jó dolognak a vonzalmát.

2016. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szereti a stílusomat, ahogy van, az jó. ha meg meg akarja változtatni, az nem
2016. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki egyéniség akkor szinte bármit feltehetően akkor is jól fog kinézni,aki igazi egyéniség akkor Ő szereti ha dicsérik,nem?
2016. nov. 1. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:

He?!

Természetesen jó dolog ha az aki nekem tetszik elfogad olyannak amilyen vagyok nem akar megváltoztatni sőt tetszik is neki. Ez hülye kérdés, szerintem elég egyértelmű a válasz

2016. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Engem sokszor irritál ha a külsőmet vagy az öltözködésemet dicsérik. Olyan érzésem van mintha szívességet tennének nekem és várnának valamit cserébe. Miközben engem egyáltalán nem érdekel hogy XY kolléga mit gondol a ruhámról.

Csak akkor nem zavar ha amúgy bensőséges a viszonyunk (közeli barátok, családtagok).

2016. nov. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez már a beteges megfelelni vágyás kategóriába tartozik.
2016. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha valaki megdícséri a kabátom,cipőm... Zusammen a stílusom, megköszöhöm,jól esik,de emiatt nem fogok ismerkedni az illetővel!
2016. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyban elütök az átlagtól és még senki se dicsért meg miatta :D magamnak akarok tetszeni. :D
2016. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!