Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayről egy helyről rendelni...

Ebayről egy helyről rendelni kicsit drágábban vagy több helyről olcsóbban?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak ebay-en néhány kiegészítőt (200-300 Ft/db). Többet szeretnék venni, max 3000-et rákölteni.


Az egyik eladónál az egyik termék 200 Ft, a másiknál 500 Ft (utóbbinál kevesebben is vettek). Mindhárom termék Kínából jönne, mindhárom eladó 98-99%-os.


Viszont nekem jó lenne, ha egyszerre jönnének meg és nem úgy, hogy az egyik 1 hónap múlva, a másik 2 hónap múlva... Vagy ilyen esetben nagyjából ugyan akkor jönnek meg? Hogy lenne érdemesebb rendelni? Egy embertől mindhárom terméket drágábban, vagy külön-külön olcsóbban?


2016. nov. 1. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szállítási időt. Amúgy én rendeltem már ebayről kiegészítőket, és szinte ugyanakkor jöttek meg. Ha egy eladótól rendelsz többet, akkor sem tuti hogy egy csomagba összezárva kapod meg (ilyen esetben érdemes kommunikálni az eladóval,lehet hogy megoldható). A kérdés az,hogy neked megéri-e azt a párszáz forintot az,hogy egyszerre érkezzen meg.
2016. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!