Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Neki, hogy neveznétek az...

Neki, hogy neveznétek az öltözködési stílusát? Nekem hogy lehetne hasonló?

Figyelt kérdés

Sehol sem( H und M,Zara stb) találtam hasonló felsőket.Hol keresgéljek?

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. nov. 3. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos stílusa van szerintem... semmi extra. Ezeket a cuccokat akár melyik piacon megtalálod.
2016. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Így öltözik mindenki. Divatosnak mondanám. Amúgy ilyenek minden boltban vannak. Főleg H&M, Pull&Bear és Bershka. Nekem is vannak hasonló felsőim onnan.
2016. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De ilyen felsőket nem találok ilyen helyeken néztem,de nincs..:/ s hasonló kiegészítőket se.Olyanokat hol lehetne?
2016. nov. 3. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sima alapcuccok. BÁRMELYIK boltban megtalálhatóak. Hol nézted te?
2016. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ilyen kabátot mint ami a harmadik képen van sehol sem láttam.Hasonló szürke pólót(első kép) ami ilen anyagú,gombos se láttam sehol.Pink,nem feszülős ujjatlanokat sem látok ilyen szabással.

S hasonló nyakláncokat sem.Azokat hol keressem?

2016. nov. 3. 21:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert a csajon majdnem minden képen top van, az nyáron szokott lenni. Jövő tavasztól elárasztják ezek a plázákat, tuti megtalálod őket, mert basic cuccokat hord. Ha olcsóbban akarsz hozzájuk jutni, turiban nézelődj.
2016. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Átlagos. H&M, C&A, Pull & bear, Springfield, Tally Weijl, New Yorker és stb. helyeken nézz szét.

De mivel már nem nyár van, topokat biztos nem fogsz kapni.

2016. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pedig én pont ilyen szabású gombos felsőt vettem a bershkában, mint a képen, tavaly ilyenkor. Szóval tényleg ezekbn a boltokban nézelődj, csak persze télen nem fogsz annyi topot találni. :)
2016. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos itt Szombathelyen nincs Bershka:/
2016. nov. 4. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Szerencséd volt! :) ilyenkor azért nem akkora a választék nyári cuccokból, ami van az is általában mérethiányos, de mondjuk jól le is van árazva. Kérdező, Bershkáéktól tudsz netről is rendelni, viszont tényleg érdemes turikban is szétnézned, mert sokszor jobb minőséget kapsz jóval olcsóbban, mint ezekben a fast fashion boltokban. Nyáron fekete crop topom került 200Ft-ba és a minősége kifogástalan, úgy néz ki, mint ha új volna. :)
2016. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!