Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti milyen márkájú...

Lányok ti milyen márkájú ruhákat és cipőket hordotok?

Figyelt kérdés
Felsorolnàtok pàr dolgot hogy miből milyen màrkàjú van nektek? Pl gumicsizma, stb
2016. nov. 4. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
En nem tudom milyen markaju dolgaim vannak, nem hiszem hogy szamit, a lenyeg hogy azt veszem ami tetszik, nem azt nezem mi van rairva a cimkere.
2016. nov. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
A gumicsizma mióta márkás?
2016. nov. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Turkálóból vásárolok, nem a márkát nézem hanem az anyagot és a fazont. Később szoktam csak észrevenni hogy leginkább Atmosphere, New Yorker és New Look-os ruháim vannak, de akadnak ennél is drágább helyről valóak.
2016. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Kabát mango gumicsizm hunter cipö tommy hilfinger felső zara nadrag levis sportruha nike
2016. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ruhák + cipők vegyesen: M&S, Thomas Jeans, Charles Vögele, Bershka, New Yorker, Moschino, Versace, Tommy Hilfiger, Humanic, Lorenzo de Pazzi, Amnesia, Mystic Day,
2016. nov. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ruháim: Warp Zone, Mayo Chix, New Yorker (Amisu), Bershka, H&M, Zara, Miss Extrem, La Pierre, Tally Weijl, Retro Jeans, Sugarbird

Cipők: Nike, Adidas, Devergo, Retro Jeans

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2016. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én azt veszem meg ami tetszik,de törekszem,hohy minél jobb minőségű legyen.A ruháim(nadrág,pulcsik,pólók) mindenféle márkájú van pl.c&a,tally,bershka,h&m,pull&bear stb.

Cipőből talán a legfontosabb a minőség.

Nincs gumicsizmám,de a télicsizmám egy Tamarisos darab.

Tornacipőből converse,vans márkákat preferálom.

A kabátom a c&a-ból van.

Remélem segítettem,ha van kérdésed,tedd fel! ;)

15/L

2016. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Felsőből, pólóból H&M, Pull and Bear, ritkábban Zara, nadrágból meg inkább Zara, esetleg Mango. Fehérnemű az H&M vagy intimissimi, womens secret. Cipőből inkább a drágábakkat, szeretem a Vagabondot, de a Zarának, Mangónak is jó cipői vannak, nekem még egyikkel sem volt sosem bajom. Gumicsizmám nekem egy Hunter márkájú van, de mondjuk én azt rendeltetés szerűen otthon tanyára, falura, a szikes-sáros pusztába hordom, nem a nagyvárosi 3-5 centis kis esőbe :D Azt a mai divatos kis papírvékony csizmácskák elbírják, a tanyasi retket már nem :D
2016. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#2 mióta létezik Hunter.

Egyébként a ruháim 80%-a Zara, összes kabátom szintén Zara. Többi cuccom Bershka, Pull&Bear de ezeket már nem szeretem, nem is vásárolok már ott.

2016. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Cipőim: Caprice, tamaris, marco tozzi, venturini, claudio dessi

Ruháim: mystic day, rouge, mayo chix, amnesia, rensix, blue nature, x-factory, juliette

Nadrág: amisu,blue nature, tally weijl, kínai farmer

Kabát: szöszy, stradivarius, amisu

Fehérnemű: F&F

Gumicsizmám nincs.

2016. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!