Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehetne tenni udvariasan...

Mit lehetne tenni udvariasan azokkal a vevőkkel akik csak az ajándék gumicukor miatt jönnek be egy női felsőt venni minden nap! Amit másnap vissza is hoznak hogy még sem jó. Délután meg újra jön és ha nem teszem bele a szatyorba a cukrot reklamál?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg az ilyen embereket udvariasan nem lehet lerendezni. Mondd meg neki hogy ez nem cukorbolt és ez az utolsó alkalom hogy elnézed ezt neki,különben a következő alkalommal értesítened kell a főnöködet.
2016. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is azt tenném amit az első mond.
2016. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

vagy ne adjatok gumicukrot a vásárolt termékek mellé, vagy legyen egy kis pulton kitéve a vevőknek.


jobb ötletem nincs.

(milyen piti gyökér az aki ezért megy be -.- ??)

2016. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Adjál mellé nekik fogszuvasodás elleni fogrémet, hátha veszik a lapot.
2016. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Én udvariasan megkérdezném hogy miért nem próbálja fel a felsőt ha minden nap visszahozza hogy mégsem jó, vagy ha ajándékba viszi kérdezze már meg a méretet:D

De a legjobb megoldás amit az első válaszoló írt.

Vagy szimplán mondd azt hogy elfogyott.

2016. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Ugy hiszem, ez annyira jelentektelen osszeg, marmint 1 db cukorka, hogy nem tenném szóvá.

Ha valaki ennyire suttyó, azzal nincs mit tenni. Tegye boldogga. Gondolom ugy van kalkulalva hogy sok cukor fogy. A bolt megvesz 200 dbot 1000 Ft-ért, abba a pár cukorba nem megy csődbe a bolt.

2016. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet azt mondani nekik, hogy a főnökség úgy döntött, hogy azoknak, akik 2x hoznak vissza cuccot, már nem jár, mert csak a tényleg vásárlóknak adtok?
2016. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Mondd, hogy mától kemény cukorka van és csomagolj be jópár apró kavicsot. Le fognak róla szokni.
2016. nov. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ki van téve a pult mellett a tábla hogy minden női termék vásarlása esetén ajándék haribot adunk. Van bőven gumicukor mi is zacskószám visszuk haza legalisan, hanem hogy baromi idegesítő hogy ezért járnak be a boltba. Ez egy kisebbség family kb napi 10 emberről van szó, sajnos a másik 10 az meg a fiatal tinilányok akik visszajárnak ugyanezzel.tehat napi 20 x feleslegesen blokkolok, és míg ezt visszahozza a visszáruzás is idő a duplája a sima blokkolásnak. Feltartják a sort,es baromira idegesítenek. Próbáltam hogy nem adok haribot és reklamáltak hogy ki van írva, így adtam. Meg nem mondhatom hogy elfogyott mert mindig kígyózik a sor és látja hogy az előtte állónak adok. A pofátlanabbja még azt is megkérdezte ha tóbb darab ruhát vesz egyszerre több haribo jár e... Nagyon furcsa emberek ezek. A visszáruzást meg dokumentálnunk kell, baromira útálom csinalni..
2016. nov. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!