Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokacsizma-kitűrve vagy...

Bokacsizma-kitűrve vagy betűrve? Vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval vettem egy bokacsizmát, de nem tudom "hogyan" kéne hordanom.. próbálgattam mindenhogy, de sehogy sem jó. Végső elkeseredéseben rákerestem, hogy is kéne, de ott mindenki vagy szoknyában volt, vagy felhajtotta (de -20°C-ban, hóban nem fogom feltűrni..) vagy épp leggingsben volt... szóval normál farmerben, egy szál sem. Segítség!

2016. nov. 4. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Bokacsizmát nagyon skinny farmerral szoktak hordani. Én biztos úgy hordanám.
2016. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Elfelejtettem odaírni hogy természetesen betűrve.
2016. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szuk szaru beturve, ha bovebb, akkor kinn. Ha bo teteju a csizma es a nadrág is, akkor nehezebb kerdes. Abban az esetben a 2t ne hordd együtt.
2016. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szűkszárú a bokacsizmám, abba nem lehetne betűrni a nacit. Link kéne hogy kb milyened van.
2016. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

leggingsben? milyen prolikat láttál te? lol

bakacsizmát csakis szűk szárú, betűrt farmerrel néz ki jól hordani. vagy esetleg picit bővebbek, felhajtva, de azt már írtad, hogy nem akarod.

2016. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval vettél valamit, amivel gőzöd sincs mit kezd. Felmerül a kérdés, mint minden ilyen esetben: miért ?
2016. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!