Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők mit szóltok ehhez az...

Nők mit szóltok ehhez az öltözködéséhez? Stílusos?

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 5. 10:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, akkor tök gáz tényleg, csak a legnagyobb divatházak törik össze magukat hogy az ő cuccaikba járjon(pl. Armani, D&G, Givenchy, Gucci, lacoste.... Stb).

Linkelj már nekem egy stílusos férfit, divatmágus barátom, ha CR stílusa nem volt elég jó neked... Csak az egy pár cipője többet ér mint itt egyesek lakása...

2016. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

én egy másik hozzászóló vagyok, de ez szerintem sem stílus, ez az ember kb egy élő reklámtábla. a divatházak max azért törik magukat, mert reklámnak pont jó, sokan ismerik, követik, a hozzád hasonló kevés ízléssel rendelkezőknél pont elérik, amit akarnak. attól még, hogy több milliós cipője van, nem lesz se stílusos, se ízléses, csak gazdag.


[link]

most nézd már meg.. kb bármelyik 16 éves magát menőnek gondoló cigánygyerek így néz ki a blahán. ízléses, kifinomult férfi NEM vesz fel ilyen cuccokat.


[link]

mondjuk a stílus ott kezdődik, hogy egy stílusos ember nem hord ilyen fülbevalót és nem feszít a beolajozott, borotvált testével, mint egy majom.

2016. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Pfuuu de undi tényleg, végülis a magyar vízvezetékszerelő színvonalú faszik sokkal jobbak. Örülnétek neki rátok nézne... Elmaradott népség... Bevállalós és akkor mivan, megteheti... És nem csak a szabadidős képeit kell belinkelni, de nem is tudom miért vitatkozok itt a nagy stylistokkal, el tudom képzelni, hogy ültök otthonkába a gép előtt, vagy ilyen mayo chixből szabadult magyar basic-ek vagytok... Igazatok van, qrva ronda pasi Ronaldo, nincs stílusa, nincs teste, nincsenek ruhái, egy kalap szar ahogy van, a vastag csabi a menő... 😒


[link]


[link]


[link]



Pffuuu de undi nem?! Összetennétek a kezeteket maradjunk annyiba

2016. nov. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
2016. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
Ja bocs 2x ment, legalább meg tudjátok nézni alaposan 😉
2016. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%

Kár sértegetni a másikat. Ez nem vita, hanem oltás a részedről.

Jól mondja a másik válaszoló. Attól, hogy egy "reklámtábla" a mainstream divatházak számára, még nem lesz stílusos. Nyilván a rajongótábor miatt öltöztetik... Insta celebeket is felhasznalnak reklámra, ha milliós táboruk van.


Egyébként, ha annyira érdekel a Yohji Yamamoto és Rick Owens (ők már fogadjunk semmit nem mondtak neked, mint divattervezők) féle vonal jobban bejön. Leginkább asos saját márkás cuccaim vannak (jó anyagból dolgoznak), valamint pár darabot én csináltattam saját rajzok alapján, általam kiválasztott anyagokból. Ugyanis kreatív területen tanulok, jelenleg például egy Chanel kiadvány tervet kellene összedobnom :) De biztos én vagyok az elmaradott laikus, aki nem tudja értékelni a menő Ronaldo stílusát. Hozzáteszem, a hölgyek szerint is erős a stílusom, ami persze nem szempont egy önálló férfi embernek (hiszen akkor vagy jó, ha megvalositod önmagad és másoktól függetlenül felvállalod a saját stílusod), de mégis pozitívum.


A vízvezeték szerelős megjegyzéshez is lenne hozzáfűzendő mondatom. Múltkor Ant Tuan magyar tervező mondta, hogy szerinte a magyarok egyre nagyobb igényt támasztanak az öltözködés felé, javuló tendenciát mutat a dolog. Persze én is látom, hogy nagyon sok az igénytelen ember még.


Apropó.. ha egy kívülálló megnézi a kettőnk írásképét, szerinted mit fog mondani?

2016. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%

mert csak krisztiánó ronáldó meg a magyar vízvezetékszerelők vannak a világon, ugye? ne égesd már magad, légyszi. lehet, hogy egy rendezvényre, ráadnak valami menő öltönyt, amiben nem néz ki úgy, mint valami suttyó utcagyerek, de az nem az ő saját stílusa. szerintem elmaradott inkább te vagy, de akinek ronaldó a stílus alfája és omegája, annak felesleges magyarázkodni. nekem speciel a minimalista, letisztult, igényes öltözködés sokkal jobban bejön, mayo chixet és társait nem tudom, hogy sikerült idekeverni, de sugárban hányok tőle. mellesleg cr pont a mayo chix férfi megfelelője kb.


'Igazatok van, qrva ronda pasi Ronaldo, nincs stílusa, nincs teste, nincsenek ruhái, egy kalap szar ahogy van, a vastag csabi a menő... 😒 ' az tény, hogy ki van gyúrva, de nekem egyáltalán nem jön be a feje pl, annak meg semmi köze a stílushoz és ízléshez, hogy ki mennyi izmot pakol magára. fogalmam sincs, ki az a vastag csabi amúgy, nekem az intelligens, letisztult stílusú igényes férfiak jönnek be, aki zselézett hajjal és fülbevalóval majomkodik a többmilliós kocsija előtt, az sajnos nem esik bele ebbe a kategóriába. mellesleg én a focistákra nem igazán tekintek példaképként vagy különösebben nagy emberként, ez inkább az alacsonyabb társadalmi körökben menő, bocsi, de nyugodtan istenítsd csak.

amúgy igaza van az előttem lévő válaszolónak: már az írásképed is sokat elárul rólad és a stílusodról.

2016. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!